WEG Conference to event dla branży Private Equity i Venture Capital, który gromadzi czołowych mówców z całego świata oraz wyselekcjonowaną publiczność liczącą 120 osób. Dla wszystkich zainteresowanych przewidziana jest bezpłatna transmisja online.

Topowi prelegenci

Tematem przewodnim tegorocznej konferencji jest „Przywództwo” – jeden z kluczowych filarów i czynników sukcesu, na którym Warsaw Equity Group opiera strategię budowania wartości spółek portfelowych.

– Przywództwo jest fundamentem, na którym opieramy rozwój spółek z naszego portfela – inwestując w ludzi, którzy te firmy prowadzą, zwiększa się ich szanse na osiągnięcie sukcesu biznesowego. Jest to podejście, które podkreśla znaczenie silnych liderów w kształtowaniu przyszłości przedsiębiorstw – komentuje Dawid Bieńkowski, Managing Partner Warsaw Equity Group.

Jednym z głównych prelegentów na wydarzeniu i tym samym przewodnikiem w temacie budowania efektywnych zespołów będzie Al Peasland – Former Head of Innovation Partnerships Williams F1 Racing. W ciągu 15 lat pracy w konkurencyjnym świecie sponsoringu Formuły 1, Al zapewnił znaczny wzrost grona partnerów swoich zespołów. Celebrował sukcesy Red Bull Racing, zdobywając cztery tytuły mistrza świata kierowców i cztery tytuły mistrza świata konstruktorów. Jako doświadczonym mówca, AI z pasją dzieli się swoją wiedzą, aby motywować i inspirować innych do pełnego wykorzystania swojego potencjału.

Drugim keynote speakerem na WEG Conference 2024 będzie Grant Gemmell – Managing Director Facet5 Global. Poświęcił ponad 15 lat na lepsze zrozumienie cech osobowości w miejscu pracy i ich kluczowej roli w uwalnianiu potencjału indywidualnego i organizacyjnego. Dzięki kompetencjom, które obejmują różne sektory, w tym bankowość, finanse, handel detaliczny, budownictwo, badania i produkcję, a także rozległe międzynarodowe doświadczenie wynikające z życia i pracy w ponad sześciu krajach, Grant wnosi do dyskusji bogactwo wiedzy i unikalną globalną perspektywę.

Grono głównych prelegentów zamyka Linda Reese – CEO & Managing Partner Culture Leaders. Kierowała kilkoma zakrojonymi na szeroką skalę działaniami na rzecz rozwoju kultury w sektorze usług finansowych, opieki zdrowotnej i szkolnictwa wyższego. Każdy z nich miał unikalne cele – część koncentrowała się na budowaniu organizacji gotowych na zmiany, inne na wzmocnieniu wyników finansowych, a niektóre na dostosowaniu różnych kultur podczas fuzji i przejęć. Od 2005 roku Linda i jej zespół koncentrują się na ocenie, doskonaleniu i podtrzymywaniu solidnej kultury organizacyjnej.

Warsztaty z liderami biznesu

Podczas WEG Conference 2024 odbędzie się seria warsztatów prowadzonych przez biznesowych praktyków. Linda Reese wprowadzi uczestników w metodologię Leader OnBoardingu. Zaprezentuje narzędzia i przedstawi filozofię, dzięki której liderzy będą mogli osiągnąć optymalny potencjał w swoich rolach. Grant Gemmell omówi, jak osobowość liderów, ich styl przywództwa oraz sposób myślenia wpływają na sukces biznesowy. Rafał Celej (Partner w kancelarii Kondracki Celej) opowie w jaki sposób ESOP może wspierać kulturę przedsiębiorczości w miejscu pracy.

W trakcie WEG Conference 2024 będzie wiele okazji do nawiązywania kontaktów i zadawania pytań – podczas przerw na kawę, lunchu i koktajlu. Wśród gości znajdą się przedstawiciele szczebla C-level, z najciekawszych innowacyjnych firm technologicznych, menedżerowie funduszy VC i PE, High Net Worth Individuals oraz wybrani eksperci ds. innowacji.

Zapisy na wydarzenie WEG Conference 2024 online potrwają do 19.04.2024.

Więcej o konferencji na stronie conference.warsawequity.com