Partner serwisu Visa dla biznesu

  World Economic Forum

  Opublikowano: 20 stycznia 2020, 12:30 Aktualizacja: 20 stycznia 2020, 12:34

  49. edycja Światowego Forum Ekonomicznego w Davos. Najważniejsza konferencja ekonomiczna na świecie, gdzie światowi liderzy rozmawiają o wyzwaniach i kierunkach rozwoju światowej gospodarki.

  Światowe Forum Ekonomiczne w Davos organizowane jest od 1971 roku w szwajcarskim kurorcie zimowym – Davos. W konferencji co roku bierze udział ponad 2 tys. uczestników, w tym prezesi największych instytucji finansowych i firm na świecie, a także państwowi przywódcy.

  Polskie akcenty w Davos

  W trakcie Forum PZU I Bank Pekao organizują także Dom Polski – miejsce spotkań i dialogu promujące Polskę. Zlokalizowany przy głównej promenadzie Polish House drugi raz powstanie z inicjatywy PZU i Banku Pekao. Tegoroczne wnętrza mają nie tylko zachęcać do rozmów o biznesie i do spotkań na szczycie, ale także promować polską kulturę i inspirować odwiedzających.

  Specjalnie zaaranżowana przestrzeń Domu Polskiego/Polish House będzie miejscem paneli dyskusyjnych, spotkań biznesowych oraz innych wydarzeń promujących zarówno Polskę, jak i obie spółki będące partnerami Forum – PZU i Bank Pekao. Tegoroczne dyskusje odbywać się będą pod hasłem #GrowingEurope, nawiązując do potencjału regionu Europy Środkowo‑Wschodniej w kontekście rozwoju gospodarki naszego kontynentu.

  Strona wydarzenia.


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  world-economic-forum