To marka ceniona na rynku i corocznie przyciągająca czołowych ekspertów z Polski i Europy, której partnerami są podmioty szczególnie zasłużone dla rozwoju usług płatniczych. Jedyna konferencja łącząca biznes, administrację publiczną i naukę. Fintek.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Zapraszamy na X Cashless Congress już 31 maja

Już dziś zarejestruj się na X Cashless Congress. Jubileuszowy Kongres odbędzie się w dniach 31 maja – 1 czerwca 2022 w warszawskim hotelu InterContinental i przeniesie uczestników w wyjątkowy świat nowoczesnych płatności bezgotówkowych.

Ponad stu panelistów i prelegentów, kilkadziesiąt paneli na dwóch scenach kongresowych, stoiska czołowych dostawców technologii, uroczysta Gala z nagrodami branżowymi dla najlepszych z najlepszych za 2022 rok z dodatkowo nagrodzonymi najważniejszymi osobami i inicjatywami ostatniego dziesięciolecia.

To będą dwa dni, na które czekamy cały rok, w czasie których każdy będzie miał szansę spotkać twórców wiodących rozwiązań, przedstawicieli największych graczy i posłuchać historię ich sukcesu. Kolejna okazja dopiero za rok, zatem nie warto stracić tej szansy.

Strona wydarzenia: https://www.cashlesscongress.pl.