Kongres jest okazją do dyskusji o stanie i perspektywach rozwoju sektora i najlepszych praktykach biznesowych, regulacjach polskich i europejskich dotyczących tego sektora oraz o innowacjach i usprawnianiu procesów biznesowych. 

Do rozmów organizatorzy zapraszają grono ekspertów z różnych środowisk – regulatorów rynku, instytucji i urzędów, organizacji konsumenckich, uczelni wyższych oraz ponad 100 firm i instytucji finansowych zrzeszonych w ZPF. Pozwala to na wielostronne i wieloaspektowe ujęcie tematu finansowania pozabankowego i dostarczenie uczestnikom Kongresu unikalnej, wartościowej wiedzy.

Podczas X edycji wydarzenia omówione zostaną tematy rynków finansowych. Dyskusja będzie dotyczyła m.in. rewizji dyrektywy o kredycie konsumenckim i innych zmian legislacyjnych, aktualnego stanu rynku, jak również funkcjonowania instytucji pożyczkowych i zmian w profilu klientów w nowej rzeczywistości.

Kongres zaplanowano w formule hybrydowej – stacjonarnie w Hotelu Intercontinental w Warszawie, a także online. Więcej informacji, w tym pełny program Kongresu oraz formularz rejestracyjny są dostępny pod linkiem: https://zpf.pl/wydarzenia/konferencje/kongres-sektora-pozyczkowego/program/