Zbliżająca się XI edycja to nowa dekada w dotychczasowej działalności Kongresu, to nowy rozdział w rozszerzonej formule, dlatego kongres odbędzie się pod nową nazwą –  XI Cashless Congress Digital Era. Właśnie idea cyfrowych rozwiązań szczególnie zagości podczas nadchodzącej edycji. Nowe technologie wpisały się w branżę cashless na stałe. Jak bardzo mogliśmy zaobserwować już podczas poprzednich edycji, gdzie udział przedstawicieli firm związanych z tworzeniem innowacyjnych rozwiązań na rynku usług finansowych wynosił 24% wszystkich uczestników X Cashless Congress.

XI Cashless Congress już 30-31 maja

Podczas dwóch dni poruszone zostaną najważniejsze i aktualne tematy, odbędą się dyskusje w gronie ekspertów. Kongres rozpocznie panel: Płatności bezgotówkowe dziś i jutro, czyli skąd przychodzimy i dokąd zmierzamy. Będziemy mogli także dowiedzieć się więcej m.in. w zakresie Kierunku zmian PSD2 i prac nad PSD3; Bezgotówkowych i cyfrowych modeli obsługi klientów administracji publicznej na przykładzie rozwoju funkcjonalności aplikacji mObywatel; Merchant 5.0, czyli jak budujemy obsługę konsumentów i przedsiębiorców w coraz bardziej cyfrowym świecie i w obliczu dynamicznego rozwoju e-usług; Cyfrowym euro – lesson learned dla Polski.

Dodatkowo czekają nas niezwykle aktualne tematy podczas paneli: „E-commerce, czyli jak poprawiać doświadczenie konsumentów tej dynamicznie rozwijającej się części naszego rynku”; „etyce nowych technologii – definicji granic, których ludzkość nie powinna przekraczać”; „Synergii metaverse i płatności bezgotówkowych – wizji nowoczesnych technologii za 10 lat”, czy także – „Leadership kobiet w biznesie płatniczym i nie tylko – narzucane parytety czy naturalny proces?”.

Pierwszego dnia Kongresu odbędzie się już V edycja konkursu dla Startupów, podczas której 5  finalistów zaprezentuje się szerokiej  publiczności Kongresu. Wieczór z kolei uświetni uroczysta Gala, podczas której wręczone zostaną statuetki eDukatów za największe osiągnięcia w branży dla w ostatnim roku oraz zostaną wyłonieni zwycięzcy konkursu „Cashless Congress 4startups”.

Spotkajmy się wszyscy 30-31 maja w hotelu Intercontinental podczas XI Cashless Congress Digital Era, by dyskutować nad kierunkiem rozwoju branży, usług finansowych i cyfrowych rozwiązań.