Partner serwisu Visa dla biznesu

Wygodne płatności odroczone to kolejny krok w rozwoju fintechu [VIDEO]

Fintek
Fintek
#Fintech
Opublikowano: 20 listopada 2019, 16:37 Aktualizacja: 20 listopada 2019, 16:38

Dopracowana aplikacja z wydaną do niej kartą płatniczą, którą można zapłacić w sklepie internetowym i stacjonarnym, umożliwiająca przejrzyste zarządzanie wydatkami z poziomu smartfona – to przyszłość płatności wg Michała Šmídy, CEO i Foundera Twisto, który był jednym z prelegentów podczas Fintech Brunch #3.

Michał Smida, Twisto

– Przyszłość to umożliwienie klientom skorzystania z jednego rozwiązania, jednej aplikacji mobilnej, za pomocą której mogą dokonać płatności na jeden klik w Internecie oraz transparentnych płatności tradycyjnych w offline. Przy czym tym wszystkim mogą zarządzać z poziomu wygodnej aplikacji mobilnej – mówił szef Twisto podczas Fintech Brunch #3.

Twisto w miesiąc po debiucie pozyskało 70 tys. klientów

Twisto w miesiąc po debiucie karty i wygodnej aplikacji mobilnej pozyskało ponad 70 tys. użytkowników. Dziennie w aplikacji rejestrowało się ponad 2,5 tys. osób. Usługa świadczona przez czeski Fintech wspierany przez ING Bank Śląski rzuciła śmiałe wyzwanie Revolutowi.

Eksperci nie mają wątpliwości, że odroczone płatności to jeden z ciekawszych kierunku rozwoju fintechów, które mają spore szanse na zwiększenie sprzedaży w e-commerce.

Obecnie czas na weryfikację konta i przyznanie limitu wynosi średnio 24 godziny. Z Twisto można odroczyć termin zapłaty do 45 dni.

Cała relacja z Fintech Brunch #3 dostępna jest tutaj.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

wygodne-platnosci-odroczone-to-kolejny-krok-w-rozwoju-fintechu-video