#StartUP Małopolska to intensywny program akceleracyjny, w ramach którego małopolscy przedsiębiorcy mogą wziąć udział w warsztatach przedakceleracyjnych, cyklu szkoleń specjalistycznych, indywidualnych konsultacjach z wybranymi przez siebie mentorami. Dodatkowo startupy otrzymują możliwość uczestnictwa w najlepszych wydarzeniach branżowych i startupowych w Polsce, takich jak: I <3 Marketing, 4Developers i innych.

To świetna okazja, by poszerzyć wiedzę zdobywaną na warsztatach, promować swoje produkty oraz nawiązać nowe cenne kontakty biznesowe. Całość zakończy spotkanie podsumowujące zrzeszające krakowską społeczność startupową, w czasie którego wybrane firmy będą mogły zaprezentować swoją działalność przed szerszą publicznością. 

Program skierowany jest do firm działających na terenie Małopolski, które działają na rynku nie dłużej niż 24 miesiące. Projekt ma na celu podnoszenie kompetencji przedsiębiorców, aby mogli efektywniej się rozwijać i wchodzić na nowe rynki ze swoimi produktami i usługami. 

Aby zakwalifikować się do programu, zgłoś się wypełniając elektroniczny formularz zgłoszeniowy dostępny na tej stronie.

Kryteria oceny zgłoszeń to m.in. innowacyjność tworzonych rozwiązań, model biznesowy czy faza rozwoju. Dodatkowym kryterium premiującym będzie działalność wpisująca się w obszar trzech inteligentnych specjalizacji Małopolski (technologie informacyjno-komunikacyjne, life science, przemysły kreatywne i czasu wolnego). 

Rekrutacja trwa do 29 września 2019 roku. Więcej informacji o programie na stronie.

Organizatorem programu akceleracyjnego #StartUP Małopolska jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, we współpracy ze Startup Academy.