Magdalena Dziewguć od września 2014 r. rozwija swoją karierę w Google na stanowisku dyrektora w obszarze rozwoju biznesu dla Chmury Google w regionie Europy Środkowo-Wschodniej  (Polska, Czechy, Słowacja i Węgry). Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Warszawie oraz University of Minnesota/ Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Magdalena Dziewguć członkiem Rady Nadzorczej BNP Paribas

– Dla nas, pojawienie się na rynku fintechów było dodatkową mobilizacją asumptem do zdynamizowania wprowadzanych zmian technologicznych. Nie chcemy obserwować liderów, tylko wyznaczać kierunki rozwoju. Cieszę się, że nasza wizja i silna marka są na tyle przekonujące, że potrafimy przekonywać ludzi związanych z technologicznymi gigantami, by dołączali do nas – komentuje Przemysław Gdański, prezes zarządu BNP Paribas.

Banki coraz intensywniej zbroją się w kompetencje technologiczne. Łączenie kompetencji z obszaru technologii i finansów to wymóg współczesności. Wbrew pozorom, coraz łatwiej spełniać go bankom, które w przeciwieństwie do fintechowych startupów mogą zaoferować topowym menedżerom zaplecze i prestiż związane z ugruntowaną pozycją rynkową.

Sprawdź ofertę BNP Paribas

W swojej dotychczasowej karierze Magdalena Dziewguć piastowała stanowiska członka Rady Nadzorczej SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny (w latach 2016–2019), członka Rady Nadzorczej Fundacji Humanites (w latach 2014-2018), członka Rady Nadzorczej PGE Dystrybucja SA (2012-2014), Przewodniczącej Rady Nadzorczej Stowarzyszenia LiderShe (w latach 2012-2018) i Przewodniczącej Rady Nadzorczej NOM (Niezależny Operator Międzystrefowy) (w latach 2012 – 2014). Jest założycielką fundacji edukacyjnej Digital University oraz Daisy.life.