Partner serwisu Visa dla biznesu

Załóż konto w PKO BP i oglądaj HBO GO za darmo przez miesiąc

Fintek
Fintek
#PKO BP
Opublikowano: 27 grudnia 2019, 10:33 Aktualizacja: 27 grudnia 2019, 12:49

PKO Bank Polski przygotował promocję dla nowych klientów. Osoby, które otworzą rachunek w największym polskim banku otrzymają darmowy dostęp do HBO GO na 30 dni.

Załóż konto w PKO BP i oglądaj HBO GO za darmo przez miesiąc

– Aby zdobyć dostęp do bogatej bazy filmów i seriali w HBO GO, wystarczy podpisać umowę na: PKO Konto za Zero, PKO Konto za Zero Rodzina 500+, Konto dla Młodych, Konto bez Granic lub Konto indywidualne Inteligo między 18.12.2019 r. a 31.01.2020 r. – czytamy w komunikacie.

HBO GO za darmo przez miesiąc. Nowa promocja PKO BP

Z oferty mogą skorzystać osoby, które od 1 lipca 2018 roku nie posiadały żadnego z powyższych rachunków w PKO BP. Aby promocja zaczęła obowiązywać nowy klient w ciągu 30 dni od podpisania umowy o konto musi wykonać minimum 1 transakcję bezgotówkową kartą debetową do konta na łączną kwotę co najmniej 100 zł w sklepach stacjonarnych i internetowych. Dodatkowo będzie on zobowiązany także do wykonania co najmniej 1 transakcji aplikacją mobilną IKO na łączną kwotę co najmniej 40 zł – może to być przelew zwykły (z wyłączeniem przelewu własnego w PKO Banku Polskim), przelew walutowy lub zakupy z kodem BLIK w sklepach stacjonarnych i internetowych.

W promocji należy się zarejestrować do 31 stycznia 2020 roku na stronie www.pkobp.pl/hbogo. Kod promocyjny otrzymany od PKO BP można aktywować do 15 marca 2020.

Na HBO GO można obejrzeć takie produkcje jak „Gra o tron”, „Wataha” czy „Mroczne materie”. Standardowa cena abonamentu HBO GO to 24,90 zł miesięcznie. Jeśli interesuje Was porównanie ofert serwisów VOD działających w Polsce, to odsyłamy do tego tekstu: Netflix, HBO GO, czy Amazon Prime Video? Który serwis streamingowy wybrać?


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

zaloz-konto-w-pko-bp-i-ogladaj-hbo-go-za-darmo-przez-miesiac