Partner serwisu Visa dla biznesu

Zarezerwuj miejsce obok siebie i jedź w pojedynkę. Nowa oferta FlixBusa

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#TravelTech
Opublikowano: 20 sierpnia 2018, 13:59 Aktualizacja: 2 maja 2019, 16:19

Od dziś, pasażerowie FlixBusa mogą kupić bilety na podróż do 5 listopada. Przedłużenie kalendarza dotyczy wszystkich połączeń, także nowych, wprowadzonych w ostatnich miesiącach. Co więcej, osoby, które lubią podróżować w pojedynkę oraz cenią sobie wygodę i prywatność, mogą od teraz skorzystać z funkcji rezerwacji dodatkowego, pustego miejsca obok siebie.

FlixBus otwiera kalendarz do listopada – bilety na przejazdy można kupić z blisko trzymiesięcznym wyprzedzeniem i już teraz zaplanować jesienną podróż. Wydłużenie kalendarza dotyczy także nowych tras, które ruszą 7 września, m.in. Warszawa-Wrocław-Karpacz, Warszawa-Wrocław-Zgorzelec czy Warszawa-Rzeszów-Przemyśl. Łącznie obecna siatka połączeń FlixBusa obejmuje ponad 80 miejscowości. Warto przypomnieć, że za zakup biletu na stronie FlixBusa można zapłacić przy pomocy Google Pay.

Zbijamy piątkę – bilety tylko za 5 zł

Dodatkowo, od 20 do 22 sierpnia trwa akcja promocyjna „Zbijamy piątkę”, w ramach której bilety na połączenia krajowe na podróże od 27 sierpnia do 14 października można kupić już od 4,99 zł. Bilety w okazyjnej cenie dostępne są na stronie www.flixbus.pl oraz w aplikacji mobilnej. Promocja obejmuje przejazdy w ramach 10 linii z nowej siatki połączeń FlixBusa i uwzględnia ponad 100 relacji, w tym m.in.:

  • Kielce – Warszawa
  • Gliwice – Warszawa
  • Gorzów Wielkopolski – Poznań
  • Bydgoszcz – Warszawa
  • Wrocław – Szczecin
  • Bytom – Kraków
  • Jastrzębie-Zdrój – Kraków
  • Łódź – Szczecin

Wygodna podróż w pojedynkę

Co więcej, z myślą o pasażerach, którzy preferują podróże bez towarzystwa oraz cenią sobie spokój i prywatność, FlixBus wprowadza funkcję rezerwacji dodatkowego miejsca obok siebie. Wykupując dwa miejsca na jedno nazwisko, można odtąd podróżować wygodnie i mieć pewność, że nikt nie zajmie sąsiadującego fotela.

Aby zarezerwować dwa miejsca na przejazd w pojedynkę, należy wybrać opcję „Zarezerwuj dodatkowe miejsce” w oknie „Rezerwacja miejsc”.

FlixBus/RT


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

zarezerwuj-miejsce-siebie-jedz-pojedynke-nowa-oferta-flixbusa