Revolut wprowadza kolejne udogodnienie w swojej aplikacji. Google zaskakuje – interaktywna rewolucja w świecie e-mail. Billon i Igoria Trade podpisują list intencyjny. Google idzie śladem Facebooka i zakazuje reklam kryptowalut. Jak poznać sektor fintech? EBA stawia na współpracę nadzorców.

I Revolut wprowadza nową funkcję

Więcej na ten temat można przeczytać tutaj – Revolut wprowadza nową funkcję.

Revolut stara się obecnie o licencję bankową, ale już teraz dodaje funkcje, które pozwalają rezygnować z tradycyjnego banku. Tym razem w aplikacji można zlecić polecenie zapłaty – na razie w euro.

II Google zaskakuje – interaktywna rewolucja w świecie e-mail

Więcej na ten temat można przeczytać tutaj – Google zaskakuje – interaktywna rewolucja w świecie e-mail.

Google rozpoczął testowanie AMP dla poczty e-mail. Usługa ta polega na wyświetlaniu przyspieszonych stron mobilnych bezpośrednio w treści maila. Opcja ta ma być dostępna dla wszystkich użytkowników poczty Gmail do końca 2018 roku. To oznacza, że firmy mają jeszcze kilka miesięcy, żeby zastanowić się nad sposobami wykorzystania nowej technologii.

III Billon i Igoria Trade podpisują list intencyjny

Więcej na ten temat można przeczytać tutaj – Billon i Igoria Trade podpisują list intencyjny.

Igoria Trade i Billon podpisały wczoraj list intencyjny, który dotyczy nawiązania strategicznej współpracy pomiędzy firmami. Karta wielowalutowa IgoriaCard połączona z rozwiązaniami Billon pozwoli na realizację i akceptację płatności w ponad 150 walutach na całym świecie poprzez sieć Mastercard – czytamy w komunikacie.

IV Google zakazuje reklam kryptowalut

Więcej na ten temat można przeczytać tutaj – Google zakazuje reklam kryptowalut.

Google idzie śladem Facebooka i zakazuje reklam kryptowalut. Właściciel największej wyszukiwarki będzie blokował tego typu reklamy od czerwca 2018 roku.

V Jak poznać sektor fintech? EBA stawia na współpracę nadzorców

Więcej na ten temat można przeczytać tutaj – Jak poznać sektor fintech? EBA stawia na współpracę nadzorców.

Europejski Urząd Nadzoru Bankowego (EBA) zamierza powołać Fintech Knowledge Hub, który będzie częścią szerszego Fintech Roadmap – czyli planu działania, mającego na celu lepsze poznanie technologii i radzenie sobie z innowacjami w zakresie usług finansowych.