Google zachęca do korzystania z Google Pay. Do zgarnięcia nawet 400 zł. Niemiecki fintech N26 przygotowuje się do zdobycia rynku USA. Poczta Polska wprowadza nowy typ płatności – Wpłaty Ekspres. Wyciekły dane klientów sieci Aero2. Rośnie ruch w sklepach internetowych podczas niedzieli bez handlu.

I Promocja Google Pay. Do zgarnięcia 400 zł

Więcej na ten temat można przeczytać tutaj – Promocja Google Pay. Do zgarnięcia 400 zł.

Kilka tygodni temu Android Pay przeszło rebranding i zmieniło nazwę na Google Pay. Pod tą nazwą kryją się teraz wszystkie usługi płatnicze od Google. Firma z Mountain View postanowiła zachęcić użytkowników do aktywniejszego korzystania z aplikacji i oferuje nawet 400 zł za jej polecenie znajomym.

II N26 przygotowuje się do ekspansji w USA

Więcej na ten temat można przeczytać tutaj – N26 przygotowuje się do ekspansji w USA.

Niemiecki startup N26 przygotowuje się do ekspansji w Stanach Zjednoczonych. Pomogło w tym kolejne dofinansowanie na kwotę 110 milionów euro. „Jesteśmy gotowi, aby zdominować rynek USA” – mówi CEO Valentine Stalf.

III Poczta Polska wprowadza nowy typ płatności – Wpłaty Ekspres

Więcej na ten temat można przeczytać tutaj – Poczta Polska wprowadza nowy typ płatności – Wpłaty Ekspres.

Wpłaty Ekspres – nowy typ płatności w Poczcie Polskiej. Dzięki tej usłudze przekazane przez klienta pieniądze w czasie rzeczywistym trafią na wskazany rachunek bankowy. Wpłatę można zlecić w każdej placówce pocztowej z wyłączeniem agencji pocztowych.

IV Jesteś klientem Aero2? Nastąpił wyciek danych

Więcej na ten temat można przeczytać tutaj – Jesteś klientem Aero2? Nastąpił wyciek danych.

Aero2 – operator sieci komórkowej w Polsce, poinformował, że nastąpił wyciek danych osobowych ich klientów. Jeśli korzystasz z Aero2 musisz liczyć się, że Twoje imię, nazwisko, dane teleadresowe, a nawet numery karty SIM mogły wpaść w niepowołane ręce. Co zawiodło?

V Kto korzysta na zakazie handlu w niedzielę? Sklepy internetowe zyskują nawet 20%

Więcej na ten temat można przeczytać tutaj – Kto korzysta na zakazie handlu w niedzielę? Sklepy internetowe zyskują nawet 20%.

Za nami już dwie niedzielę bez handlu. Polacy powoli zaczynają odzwyczajać się od chodzenia do sklepów w ostatni dzień tygodnia, a sklepy internetowe zacierają ręce i liczą zyski. Zgodnie z danymi platformy Shoper w drugą niedzielę nie-handlową e-sklepy zanotowały ruch o 20% większy niż przed tygodniem.