Polscy klienci serwisu Amazon.de mogą zbierać punkty Payback. Robodoradcy coraz śmielej opanowują rynek niemiecki. Autonomiczny samochód Ubera potrącił kobietę, która zmarła na miejscu. Bank Pocztowy na sprzedaż. Kto go kupi? Donald Trump zakazuje handlu kryptowalutą Wenezueli – nie uda się ominąć sankcji USA

I Polscy klienci serwisu Amazon.de zbiorą punkty Payback

Więcej na ten temat można przeczytać tutaj – Polscy klienci serwisu Amazon.de zbiorą punkty Payback.

Największy na świecie sklep internetowy rozpoczyna współpracę z Programem Payback w Polsce. Payback jest pierwszym multipartnerskim programem angażowania klientów, z którym współpracuje serwis Amazon.de w języku polskim.

II Roboty opanowują niemiecki rynek

Więcej na ten temat można przeczytać tutaj – Roboty opanowują niemiecki rynek.

Firmy zautomatyzowanego doradztwa inwestycyjnego zwane robodoradcami nie są szczególnie popularne w Europie. Tu najbardziej pod tym względem aktywne są rynki brytyjski i niemiecki.

III Śmiertelny wypadek z udziałem samochodu bez kierowcy

Więcej na ten temat można przeczytać tutaj – Śmiertelny wypadek z udziałem samochodu bez kierowcy.

W niedzielę wieczorem autonomiczny samochód Ubera potrącił kobietę w amerykańskim mieście Tempe, w stanie Arizona. Kobieta nie przeżyła. To pierwszy śmiertelny wypadek z udziałem samochodu bez kierowcy.

IV Bank Pocztowy na sprzedaż. Kto go kupi?

Więcej na ten temat można przeczytać tutaj – Bank Pocztowy na sprzedaż. Kto go kupi?.

Poczta Polska rozważa sprzedaż swoich akcji Banku Pocztowego. Już od jakiegoś czasu o zwiększenie udziałów w banku stara się PKO Bank Polski. Czy wreszcie ta transakcja dojdzie do skutku?

V USA zakazuje handlu kryptowalutą Wenezueli

Więcej na ten temat można przeczytać tutaj – USA zakazuje handlu kryptowalutą Wenezueli.

Kryptowaluta Wenezueli, petro, jest dostępna w przedsprzedaży od 20 lutego. Natomiast wczoraj Donald Trump podpisał dokument, na mocy którego zabrania się handlowania kryptowalutami i tokenami wydanymi przez rząd Nicolasa Maduro po 9 stycznia 2018 roku.