Ta aplikacja pozwala zgromadzić informacje o wszystkich rachunkach w jednym miejscu. Chcesz dostać e-paragon? Zapłać kartą. Revolut ma już ponad 1,5 miliona użytkowników. Trwa nabór do jednego z największych w Polsce programów akceleracyjnych dla startupów technologicznych – MIT Enterprise Forum Poland. Nokia postanowiła przywrócić na rynek kolejną legendę – tym razem padło na model 8110.

I Aplikacja Bilo – wszystkie rachunki w jednym miejscu

Więcej na ten temat można przeczytać tutaj – Aplikacja Bilo – wszystkie rachunki w jednym miejscu.

Zdarza Ci się zapomnieć zapłacić za rachunki? Dzięki aplikacji Bilo nie będzie to już dłużej problemem. Bilo pozwala zgromadzić informacje o wszystkich rachunkach w jednym miejscu, niezależnie od ich formy. Aplikacja pomoże zapłacić należności za prąd lub gaz – bezpiecznie i zawsze w terminie, a Ty nie będziesz musiał zaprzątać sobie tym głowy.

II Chcesz otrzymać e-paragon? Zapłać kartą

Więcej na ten temat można przeczytać tutaj – Chcesz otrzymać e-paragon? Zapłać kartą.

Wiadomo coraz więcej o elektronicznych paragonach. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami taką formę pokwitowania mają otrzymywać klienci, którzy za zakupy zapłacą kartą płatniczą. Testy ruszą już latem bieżącego roku.

III Revolut ma już 1,5 miliona użytkowników

Więcej na ten temat można przeczytać tutaj – Revolut ma już 1,5 miliona użytkowników.

Popularna aplikacja bije kolejne rekordy. W listopadzie zeszłego roku udało się przekroczyć liczbę 1 miliona klientów, a teraz jest ich już ponad 1,5 miliona. Dziennie Revolut zyskuje od 6 do 8 tysięcy użytkowników.

IV MIT – startupy technologiczne zawalczą o 100 tysięcy złotych

Więcej na ten temat można przeczytać tutaj – MIT – startupy technologiczne zawalczą o 100 tysięcy złotych.

Trwa nabór do jednego z największych w Polsce programów akceleracyjnych dla startupów technologicznych – MIT Enterprise Forum Poland. Młodzi przedsiębiorcy otrzymają m.in. wsparcie największych polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw oraz dostęp do mentorów i ekspertów. Dodatkowo najciekawsze startupy – dzięki współpracy nawiązanej przez akcelerator z CVC Capital Partners – będą miały szansę na wygranie 100 000 złotych na rozwój działalności.

V Telefon z Matrixa powraca

Więcej na ten temat można przeczytać tutaj – Telefon z Matrixa powraca.

Nokia postanowiła przywrócić na rynek kolejną legendę. Tym razem padło na model 8110, który czytelnicy mogą kojarzyć z popularnej serii Matrix. Telefon w „bananowym” kształcie robił wtedy furorę, a niemal każdy chciał być jak Neo, grany przez Keanu Reevesa.