Android Pay w Getin Banku? Nowa aplikacja BeamUp pomoże wygodnie podzielić wydatki i nie tylko. Polska firma technologiczna podbija międzynarodowy rynek kasyn. Nowy raport o stanie finansów Polaków. Polska aplikacja podbija serca miłośników nocnego życia w Warszawie.

I Android Pay w Getin Banku

Więcej na ten temat można przeczytać tutaj – Android Pay w Getin Banku jeszcze w tym miesiącu.

Wirtualny portfel od Google zadebiutował na polskim rynku 17 listopada 2016 roku. Jako pierwsze banki Android Pay wdrożyły Alior i BZ WBK. Z okazji rocznicy nad Wisłą Google przygotowało specjalną infografikę, z której wynika, że jeszcze w listopadzie do współpracy dołączy kolejny bank. Mowa o Getin Banku. Pracę nad wdrożeniami mają prowadzić też ING Bank Śląski i Citi Handlowy.

II Nowa aplikacja BeamUp pomoże podzielić wydatki i nie tylko

Więcej na ten temat można przeczytać tutaj – BeamUp – pomogą podzielić wspólne wydatki i nie tylko.

Dzisiaj w Warszawie odbyła się prezentacja nowej aplikacji mobilnej BeamUp. Apka pozwala na wygodne dzielenie wydatków, organizowanie zbiórek wśród rodziny i znajomych oraz personalizuje ofertę, która trafia do użytkowników. Jeżeli na przykład jesteśmy fanami sportu lub muzyki, to w aplikacji wyświetlą się nam odpowiednie oferty. Jak to działa? Do aplikacji podpinamy kartę i zasilamy konto BeamUp. Następnie wybieramy interesującą nas aktywność – na przykład koncert, który wyświetli się nam w aplikacji.

III Polacy podbijają międzynarodowy rynek kasyn online

Więcej na ten temat można przeczytać tutaj – Polska firma technologiczna podbija międzynarodowy rynek kasyn.

Sygnisoft, jako jedyna polska firma została zaproszona do konkursu, na stworzenie nowej wersji kasyna internetowego, organizowanego przez działający na rynku globalnym ShadowBet. Polskie rozwiązanie zostało uznane za najlepsze spośród wszystkich 12 biorących udział.

IV „Dziurawa Kieszeń Polaka 2017” – nowy raport o naszych finansach

Więcej na ten temat można przeczytać tutaj – „Dziurawa Kieszeń Polaka 2017” – nowy raport o naszych finansach.

Według statystyk publicznych kondycja finansowa Polaków znacząco poprawiła się w ostatnich latach. Przyczyną pozytywnych zmian sytuacji materialnej gospodarstw domowych w Polsce jest stale rosnąca gospodarka – niski poziom bezrobocia, szybszy wzrost płac i konsumpcja prywatna. Przeciętny miesięczny dochód rozporządzalny na 1 osobę w gospodarstwach domowych w 2016 r. wyniósł 1474,56 PLN i był wyższy aż o 7% w stosunku do roku 2015.

V Polska aplikacja podbija serca miłośników nocnego życia

Więcej na ten temat można przeczytać tutaj – Polska aplikacja podbija serca miłośników nocnego życia.

„Sówka – Nocne Przejazdy” to aplikacja, która miała swój debiut w maju bieżącego roku podczas jednego z największych festiwali muzyki elektronicznej w Polsce – Instytutu. Ta polska aplikacja działa na rynku usług transportowych w Warszawie w jednej z najważniejszych niszy – nocnych przejazdów.