Już za 3 miesiące autonomiczny samochód Tesli ma samodzielnie pokonać trasę z Los Angeles do Nowego Jorku. Firma Elona Muska zanotowała rekordowe straty, ale inwestorzy się cieszą. Korzystasz z przerwy na papierosa? Będziesz musiał ją odpracować. ING podbija ofertę Polski Bezgotówkowej – darmowy terminal na okres 14 miesięcy. Chińska policja została wyposażona w okulary z funkcją rozpoznawania twarzy.

I Już za 3 miesiące Tesla pokaże w pełni autonomiczny samochód

Więcej na ten temat można przeczytać tutaj – Już za 3 miesiące Tesla pokaże w pełni autonomiczny samochód.

Elon Musk zdradził, że pierwszy autonomiczny kurs Tesli to kwestia od 3 do 6 miesięcy. Chodzi o pokonanie trasy od zachodniego do wschodniego wybrzeża USA bez żadnego udziału człowieka. Pierwotnie celem firmy było przeprowadzenie takiego testu przed końcem ubiegłego roku.

II Tesla notuje rekordowe straty, a inwestorzy się cieszą

Więcej na ten temat można przeczytać tutaj – Tesla notuje rekordowe straty, a inwestorzy się cieszą.

Tesla zaprezentowała wyniki finansowe za IV kwartał 2017 roku. Strata netto jest największa w historii, ale to i tak wynik lepszy niż zakładano. Inwestorzy się cieszą, bo przychody firmy z Palo Alto także przekroczyły zakładany próg, a Elon Musk zapowiada poprawę wyników w bieżącym roku.

III Korzystasz z przerwy na papierosa? Będziesz musiał ją odpracować

Więcej na ten temat można przeczytać tutaj – Korzystasz z przerwy na papierosa? Będziesz musiał ją odpracować.

Powołana przez rząd komisja kodyfikacyjna proponuje szereg zmian w kodeksie pracy. Kilka z nich może nie spodobać się ogółowi, a na pewno pracownikom, którzy korzystają z przerwy na papierosa.

IV Terminal na 14 miesięcy za darmo – to oferta ING

Więcej na ten temat można przeczytać tutaj – Terminal na 14 miesięcy za darmo – to oferta ING.

ING Bank Śląski przystąpił do Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego. Bank oferuje klientom zwolnienie z opłat transakcyjnych na 3 urządzenia przez 14 miesięcy, czyli o 2 miesiące dłużej niż w Programie.

V Chińska policja wyposażona w okulary z funkcją rozpoznawania twarzy

Więcej na ten temat można przeczytać tutaj – Chińska policja wyposażona w okulary z funkcją rozpoznawania twarzy.

Chińska policja ma nowe narzędzie do inwigilacji społeczeństwa. Tym razem funkcjonariusze w Państwie Środka zostali wyposażeni w okulary z funkcją rozpoznawania twarzy.