Tpay.com zosta pierwszym merytorycznym partnerem serwisu Fintek.pl. Ustawa o PSD2 została przyjęta przez Komisję Finansów Publicznych i wróciła do Sejmu na kolejne czytanie. Credit Agricole wprowadza kilka nowości w swojej aplikacji mobilnej – między innymi udostępnia ją dla małych firm. Auta na minuty Traficar także na Śląsku i w Zagłębiu. Na Śląsk wchodzi także aplikacja mytaxi.

I Tpay.com pierwszym partnerem merytorycznym Fintek.pl

Więcej na ten temat można przeczytać tutaj – Tpay.com pierwszym partnerem merytorycznym Fintek.pl.

Krajowy Integrator Płatności S.A będący właścicielem systemu płatności Tpay.com, oraz pierwszego mobilnego terminalu BLIK – Fastpass, został pierwszym partnerem merytorycznym serwisu Fintek.pl.

II Ustawa o PSD2 przyjęta przez Komisję Finansów Publicznych

Więcej na ten temat można przeczytać tutaj – Ustawa o PSD2 przyjęta przez Komisję Finansów Publicznych.

Nowelizacja ustawy o usługach płatniczych trafiła wczoraj na obrady Komisji Finansów Publicznych. Komisja przyjęła sprawozdanie podkomisji stałej ds. instytucji finansowych i jeszcze dzisiaj nowelizacja ma wrócić do Sejmu na drugie czytanie.

III Aplikacja Credit Agricole dostępna także dla małych firm

Więcej na ten temat można przeczytać tutaj – Aplikacja Credit Agricole dostępna także dla małych firm.

Credit Agricole udostępnił najnowszą wersję swojej aplikacji mobilnej CA24. Znalazło się w niej kilka użytecznych nowości, na które czekali klienci. Najważniejszą nowością jest możliwość podpięcia do aplikacji rachunków firmowych i korzystania z nich tak samo jak z rachunków indywidualnych.

IV Traficar także na Śląsku i w Zagłębiu

Więcej na ten temat można przeczytać tutaj – Traficar także na Śląsku i w Zagłębiu.

Od 20 marca mieszkańcy aż czternastu miast Śląska i Zagłębia mogą korzystać z samochodów na minuty. Za sprawą Traficara podróżowanie między miastami ma być nie tylko szybsze i wygodniejsze, ale również bardziej ekologiczne.

V mytaxi dostępne dla pasażerów na Śląsku

Więcej na ten temat można przeczytać tutaj – mytaxi dostępne dla pasażerów na Śląsku.

mytaxi, aplikacja taxi, dotarła do Katowic i miast wchodzących w skład konurbacji śląskiej. Z okazji oficjalnego startu mytaxi przygotowało w tym regionie promocję „50% mniej”, która potrwa aż do końca kwietnia.