Zen_nowe_opcje_zasilania_28.04

Jak zasilić konto w ZEN?

ZEN to fintech z polskim rodowodem, który posiada licencję pieniądza elektronicznego wydaną przez Bank Litwy potwierdzoną przez Europejski Urząd Nadzoru Bankowego – dzięki temu firma może świadczyć usługi finansowe na 31 rynkach w ramach Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Systematycznie rozszerzanie katalogu sposobów zasilenia konta to kolejny krok, który wpisuje się w ideę maksimum wygody oferowanej przez ZEN.COM. Z pewnością da to naszym klientom poczucie jeszcze większej kontroli nad światem finansów, czyniąc go bardziej ZEN – wyjaśnia Michał Bogusławski, Commercial Director w ZEN.COM.

Nowe funkcje w ZEN

ZEN szturmem zdobywa rynek, wdrażając nowe funkcjonalności – jak czytamy w informacji prasowej – fintech nie zamierza zwalniać tempa. W pierwszej połowie kwietnia ZEN wdrożył m.in. ZEN Buddies – funckcję pozwalająca na bezpłatne przelewy między użytkownikami wyłącznie przy użyciu numeru telefonu.

Możliwość wygodnego zasilenia konta to ważna rzecz dla każego fintechu oferującego cyfrowy portfel. Użytkownicy cenią sobie szybkość i prostotę – mało kto chce przepisywać numer rachunku i realizować przelew, na który zwykle trzeba jeszcze poczekać. Dzięki opcji zasilenia rachunku za pomocą Apple Pay czy Google Pay pieniądze na konto Zen trafiają niemal natychmiast. Z kolei Trustly to usługa umożliwiająca dokonanie szybkiego przelewu bankowego.

Aplikacja ZEN.COM dostępna jest w Google Store, App Store i od kwietnia również w Huawei App Gallery.

/LP