Użytkownicy logujący się do serwisu ING Business przy użyciu aplikacji mobilnej nadal mogą z niej korzystać. Nowością jest uproszczenie aktywacji aplikacji, teraz większość klientów może przejść ten proces korzystając wyłącznie z telefonu – czytamy w komunikacie banku.

Nowa strona logowania do ING Business

ING podkreśla, że nowa strona jest responsywna i dopasowuje się do każdego rozmiaru ekranu. Co więcej, spełnia ona wytyczne WCAG 2.1 na poziomie AA. Oznacza to, że nowe logowanie jest w pełni dostępne dla osób niedowidzących i niewidzących. Wraz ze zmianami użytkownicy zyskali możliwość zdalnego odzyskania hasła i loginu.

Strona logowania do ING Business dla metody login, hasło i SMS znajduje się od teraz pod adresem: https://ingbusiness.pl/gib/login. Dotychczasowy adres serwisu będzie przekierowywał do nowej strony logowania. Aby zmienić sposób wprowadzania hasła należy zalogować się i kliknąć „zmień teraz”, następnie wprowadzić hasło i postępować zgodnie ze wskazówkami na ekranie.

W ostatnim czasie ING ulepsza swoją ofertę dla firm. Od listopada ubiegłego roku klienci korporacyjni i strategiczni banku mogą korzystać z przelewów zagranicznych SWIFT Global Payments Innovation (GPI). Wcześniej ING wdrożył nowy proces kredytowy dla spółek. Mogą one ubiegać się o finansowanie do 400 tys. PLN.

Z kolei pod koniec grudnia bank poinformował o promocji dla biznesu. W jej ramach oferuje pełną obsługę księgowego z gwarancją niskiej ceny przez 2 lata. Dodatkowo ING proponuje konsultacje z księgowym oraz możliwość założenia firmy, konta i księgowości za jednym razem.