– Przede wszystkim udostępnimy możliwość korzystania z portmonetki już od pierwszego logowania (bez konieczności weryfikacji konta SkyCash). Dzięki temu, każdy użytkownik będzie mógł korzystać z dodatkowego źródła płatności w aplikacji. Przygotowaliśmy też nową odsłonę ekranu głównego aplikacji, co pozwoli użytkownikom m.in. łatwiej zarządzać swoim kontem SkyCash. Dodaliśmy także planer podróży, aby w wygodny sposób wyszukać połączenia pomiędzy miastami – czytamy w komunikacie.

Aplikacja SkyCash w nowej odsłonie

Od 1 lipca dostęp do portmonetki nie będzie wymagał weryfikacji konta SkyCash i już przy pierwszym logowaniu można korzystać z niej jako ze źródła płatności. Po weryfikacji konta przelewem weryfikacyjnym klient zyskuje dostęp do nowych funkcji – takich jak natychmiastowe przesyłanie środków do innych użytkowników, a także status Użytkownika Zweryfikowanego. Można również przesyłać środki na swój zweryfikowany rachunek bankowy.

Po drugim etapie weryfikacji, czyli potwierdzeniu tożsamości poprzez przesłanie zdjęcia swojego dowodu oraz selfie, użytkownik zyskuje dostęp do funkcji Bankomaty, która pozwala na zasilanie portmonetki gotówką oraz pobieranie środków w bankomatach. Zwiększy się także limit transakcji.

Co jeszcze zmieni się w samej aplikacji SkyCash? Uporządkowano menu i kolejność kafli, tak żeby łatwiej było znaleźć to czego szukamy. Na dole ekranu pojawiła się belka, z której jednym kliknięciem przejdziemy do zaplanowania podróży lub do swoich ulubionych produktów, aktywnych biletów do kontroli czy zarządzania kartami płatniczymi.

Wspomniany wyżej Planer podróży znajduje się teraz w centralnej części belki, dzięki czemu szybko i łatwo znajdziemy wyszukiwane połączenie. Aplikacja podpowie także, z których przewoźników możemy skorzystać.