Udział w rozgrzewce zadeklarowali już m.in.: Mariusz Wlazły i Trefl Gdańsk, Joanna Jabłczyńska, Patryk Pniewski, Ilona Felicjańska, reprezentantka Polski w piłkę nożną Ewa Pajor, instagramerka Marcela Leszczak czy klub siatkarski Gwardia Wrocław.

Zrzutka.pl już od pięciu lat gra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomoc. Jednak po raz pierwszy w tym roku została uruchomiona Rozgrzewka przed Finałem, która pozwala wesprzeć Fundację WOŚP już teraz i przygotować się na wielki styczniowy Finał. Internauci mogą wspierać WOŚP w trakcie ponad miesięcznej rozgrzewki, która trwa od 15 grudnia do dnia przed Finałem, czyli 30 stycznia 2021r. Co ważne, wszystkie pieniądze zgromadzone w trakcie akcji #RozgrzewkaPrzedFinalem, zostaną automatycznie dodane do środków pieniężnych zebranych przez WOŚP i jej wolontariuszy w ramach Finału zbiórki online, a całość zasili konto 29. Finału WOŚP.

Kto wspiera rozgrzewkę i będzie zbierał w sieci?

Wśród influencerów, którzy już oficjalnie zadeklarowali wsparcie zrzutki WOŚP są m.in. Mariusz Wlazły, Joanna Jabłczyńska, Patryk Pniewski, Ilona Felicjańska, reprezentantka Polski w piłkę nożną Ewa Pajor, instagramerki Agata Gretkowska i Marcela Leszczak czy klub siatkarski Gwardia Wrocław.

Osoby wspierające rozgrzewkę, będą mogły nagrywać filmiki, takie jak ten przygotowany przez zrzutka.pl, na których pokażą, jak rozgrzewają przed różnego typu aktywnościami, np. sportem, pracą, etc. W swoich krótkich video będą zachęcać do wpłat na główną zrzutkę WOŚP zrzutka.pl/wosp i promować akcję przy użyciu hashtagów #RozgrzewkaPrzedFinalem oraz #wosp2021, w celu maksymalizacji zebranych środków.

Unikalne rozgrzewki na zrzutce

Przed rozpoczęciem akcji #RozgrzewkaPrzedFinalem, zrzutka.pl uruchomiła także nową funkcjonalność, na potrzeby grania z WOŚP nazwane „rozgrzewki”. Jednak ta nowość pozostanie na portalu na stałe i będzie dostępna dla wszystkich użytkowników serwisu finansowania społecznościowego – zrzutka.pl. Rozgrzewki umożliwiają pomoc w zbieraniu pieniędzy na główną zbiórkę. Dzięki temu, jej organizator będzie wiedział, ile pieniędzy zebrał łącznie, zarówno na oryginalnej zrzutce, jak i za pośrednictwem wszystkich rozgrzewek.

Dla wszystkich organizatorów zrzutek na inne cele, rozwiązanie to będzie funkcjonować pod nazwą „skarbonka”. W celu jej uruchomienia wystarczy, aby organizator zrzutki włączył taką opcję w edycji zbiórki. Co ważne, są one pod względem treści kopią oryginalnej zrzutki, jednak z uwzględnieniem możliwości ustawienia własnego opisu i tytułu. Ważne, aby pamiętać, iż skarbonki nie stanowią osobnej zbiórki, gdyż wszystkie środki zgromadzone w ich ramach trafiają bezpośrednio na rachunek oryginalnej zrzutki i dysponować nimi może wyłącznie jej organizator. Skarbonki są w 100% zależne od zrzutki, dla której zostały stworzone. Jeśli dana zbiórka zostanie usunięta lub wyłączona, to automatycznie to samo stanie się ze wszystkimi powiązanymi z nią skarbonkami.

/Fintek.pl