Partner serwisu Visa dla biznesu

100 tys. uczestników programu „Lubię to polecam” w Banku Millennium

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Millennium
Opublikowano: 5 września 2017, 13:16 Aktualizacja: 12 maja 2019, 16:17

W ciągu pięciu miesięcy od uruchomienia programu rekomendacyjnego „Lubię to polecam” zarejestrowało się w nim już ponad 100 tys. uczestników. Bank Millennium jako pierwszy bank w Polsce udostępnił klientom pełną wersję programu rekomendacyjnego w aplikacji mobilnej, z możliwością rejestracji, polecania, sprawdzania wyników czy wyboru nagród.

Jak dużo zyskał Bank Millennium na przejęciu Euro Banku? Są pierwsze wyniki finansowe

 W programie „Lubię to polecam” mogą wziąć udział klienci, którzy mają konto osobiste w Banku Millennium. Zasady są proste:

  1. Klient zapisuje się do programu (jest to możliwe aż w czterech kanałach – przez bankowość internetową Millenet, telefon, aplikację mobilną lub w oddziale) i odbiera swój kod polecenia.
  2. Zaprasza znajomego do Banku Millennium i przekazuje mu swój kod polecenia lub wysyła link z zaproszeniem. Polecanie ułatwiają mu narzędzia dostępne w Millenecie i aplikacji mobilnej, umożliwiające wysłanie SMS, emaila lub wiadomości na Facebooku.
  3. Znajomy otwiera Konto 360° lub Konto 360° Student z kodem polecenia. Może zrobić to poprzez stronę www.bankmillennium.pl/lubietopolecam lub w oddziale banku.
  4. Posiadacz nowego konta w ciągu miesiąca od jego otwarcia wykonuje płatności kartą do konta lub BLIKIEM na łączną kwotę min. 360 zł.

Czytaj także: Mi A1 – pierwszy smartfon Xiaomi z czystym Androidem

„Lubię to polecam” – same korzyści

Po spełnieniu warunków programu, zarówno osoba polecająca, jak i właściciel nowo otwartego konta mogą wybrać jedną spośród czterech atrakcyjnych nagród:

  • 4 bilety do kina w sieci Multikino lub Helios,
  • bon na kwotę 80 zł do empik.com,
  • 10% premii za płatności kartą do konta lub BLIKIEM przez 3 miesiące – do 30 zł miesięcznie, łącznie nawet 90 zł,
  • oprocentowanie aż 4% w skali roku na 3-miesięcznej lokacie (kwota lokaty do 10 000 zł).

W ramach programu można polecić Bank Millennium dowolnej liczbie osób i otrzymywać kolejne nagrody. Osoba, która otworzyła konto z polecenia, również może je polecać i zyskiwać kolejne prezenty dla siebie i swoich przyjaciół. Co najważniejsze, nowi klienci, oprócz nagród zyskują atrakcyjne Konto 360° lub Konto 360° Student, które w łatwy sposób stają się  bezpłatne. W przypadku Konta 360° wystarczy zaksięgowanie łącznych wpływów zewnętrznych w wysokości min. 1000 zł oraz min. jednej płatności kartą lub BLIKIEM w miesiącu, natomiast przy Koncie 360° Student wystarczy tylko jedna płatność kartą lub BLIKIEM w miesiącu.

Spełnienie powyższych warunków sprawia, że prowadzenie konta i karta do konta są bezpłatne, a ze wszystkich bankomatów na świecie można wypłacać gotówkę bez prowizji. Dla posiadaczy obu typów kont zawsze bezpłatne są zlecenia stałe i przelewy w złotych realizowane przez Millenet lub bankowość mobilną. Posiadacze Konta 360º mają także dostęp do ubezpieczenia assistance, bezpłatnego przez 12 miesięcy od otwarcia konta. W przypadku nagłej choroby lub nieszczęśliwego wypadku, przez całą dobę mogą skorzystać z wizyty domowej lekarza lub pielęgniarki, a w razie zdarzenia losowego – m.in. z interwencji hydraulika czy elektryka oraz z naprawy sprzętu AGD/RTV/PC, smartfona i tabletu.

Pierwsza edycja programu „Lubię to polecam” trwa od 30 marca 2017 r. do 30 marca 2018 r. Szczegółowe informacje o programie zawarte są w regulaminach dostępnych w oddziałach banku oraz na stronie www.bankmillennium.pl.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

100-tys-uczestnikow-programu-lubie-polecam-banku-millennium