Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się promocje towarzyszące coraz bardziej popularnemu w Polsce chińskiemu festiwalowi zakupów – Singles’ Day. Tylko w dniach 11-13 listopada użytkownicy programu goodie cashback dokonali blisko 100 tys. transakcji.

– Listopad to doskonały czas na zakupy w okazyjnych cenach. Za nami Singles’ Day, a wkrótce najważniejsze dni w kalendarzach łowców promocji – Black Friday oraz Cyber Monday. Z bezpłatną aplikacją goodie można łatwo zaplanować zakupy, nie tylko w czasie Black Friday, i maksymalizować korzyści dzięki łączeniu promocji z usługą goodie cashback, powalającą na otrzymywanie zwrotu części pieniędzy wydanych w kilkuset sklepach internetowych – mówi Wojciech Grudzień, prezes Millennium Goodie.

Obecnie trwa promocja dla nowych użytkowników goodie cashback, umożliwiająca otrzymanie dodatkowych 15 zł za pierwszą transakcję w programie.

Cashback zyskuje na popularności

Oszczędzanie podczas zakupów online z goodie cashback jest bardzo proste. Wystarczy pobrać na swój smartfon aplikację goodie lub odwiedzić stronę www.goodie.pl, zarejestrować się w goodie, następnie wybrać sklep internetowy oznaczony znaczkiem cashback, przejść do witryny sklepu danej marki przy pomocy linku na goodie i sfinalizować transakcję.

W ciągu jednego dnia roboczego od zakupu, na koncie w goodie pojawi się kwota naliczonego cashbacku (od kilku do nawet kilkudziesięciu procent kwoty dokonanych zakupów), ze statusem „Oczekujący”. Status zmieni się na „Zatwierdzony” po potwierdzeniu przez sklep poprawności transakcji. Po zebraniu min. 21 zł można je przelać na dowolne konto bankowe w Polsce. Co ważne, cashback łączy się z innymi zniżkami dostępnymi na platformie zakupowej goodie, oferowanymi przez sklepy internetowe objęte programem oraz ze specjalnymi zniżkami przygotowanymi specjalnie dla użytkowników goodie.

/Fintek.pl