W przypadku spełnienia warunków tej promocji – każdy z nich otrzyma 13 500 punktów na start do wymiany na nagrody o równowartości 200 zł w ramach katalogu dla firm. Promocja rusza 20 maja i potrwa do końca października 2021 roku.

Specjalna oferta dla klientów Alior Banku

W sierpniu ubiegłego roku Alior Bank udostępnił przedsiębiorcom z segmentu mikrofirm multipartnerski program Mastercard Bezcenne Chwile, umożliwiając im otrzymywanie nagród w zamian za realizację regularnych płatności bezgotówkowych firmową kartą debetową Mastercard Business. Klienci biznesowi Alior Banku jako pierwsi na rynku uzyskali również dostęp do katalogu atrakcyjnych nagród, które mogą ułatwić prowadzenie biznesu.

– Zachęcamy ich do współpracy z Alior Bankiem nie tylko ciekawymi, wyróżniającymi się na rynku ofertami i szybkimi procesami ułatwiającymi prowadzenie firmy, ale również promocjami. Dzięki nim przedsiębiorcy mogą zyskać atrakcyjne bonusy pieniężne np. 1500 zł premii rocznie za aktywne korzystanie z wybranych kont firmowych czy, jak w przypadku programu Mastercard Bezcenne Chwile, dodatkowe punkty do wymiany na nagrody rzeczowe – mówi Ewa Małecka, Dyrektor Departamentu Produktów Klienta Biznesowego w Alior Banku.

Posiadacze firmowych kart płatniczych Mastercard Business wydanych przez Alior Bank mają również możliwość dołączenia do Strefy Premium, w której dostępny jest katalog ekskluzywnych nagród. Aby wejść do Strefy Premium na okres 12 miesięcy, przedsiębiorca powinien przez 3 miesiące z rzędu, w każdym z tych miesięcy, wykonywać transakcje kartą na kwotę min. 5 tys. zł.

-Atrakcyjne nagrody jak np. vouchery na przestrzeń coworkingową, czy vouchery na wynajem samochodów Panek czekają na aktywnych użytkowników kart. Punktowane są zarówno transakcje bezgotówkowe online jak i te dokonywane stacjonarnie – dodaje Ewa Małecka.