Partner serwisu Visa dla biznesu

30 minut darmowej jazdy pojazdem Blinkee.city dzięki ING Bank Śląski

Fintek
Fintek
#Elektromobilność#ING Bank Śląski
Opublikowano: 1 października 2019, 17:52 Aktualizacja: 1 października 2019, 17:52

ING Bank Śląski przygotował specjalną promocję dla osób, które chciałyby skorzystać z hulajnogi lub skutera blinkee.city. W ramach akcji „Hulaj bez spalin” po wpisaniu odpowiedniego kodu można skorzystać z 30 minut darmowej jazdy.

ING i blinkee.city udostępnią pojazdy elektryczne w dużych miastach

Darmowy przejazd dostępny jest dla wszystkich, nie tylko klientów ING.

– W naszej nowej kampanii zachęcamy Polaków do zmiany nawyków w trosce o środowisko.   Rosnącym trendem w zakorkowanych i zanieczyszczonych miastach jest współdzielenie pojazdów. Chcielibyśmy wesprzeć ten trend, dlatego dajemy 30 minut bezpłatnej jazdy pojazdami elektrycznymi. Zachęcamy Polaków, aby spróbowali i przekonali się do tego rozwiązania na stałe. Każdy z nas może w ten sposób zadbać o środowisko – powiedziała Barbara Pasterczyk, Dyrektor Banku odpowiedzialna za komunikację marketingową w ING Banku Śląskim.

Bank przygotował specjalną wersję spotu, w którym zachęca do hulania bez spalin. Marek Kondrat podsumowuje: „O środowisko zadbasz wybierając elektryczny skuter lub hulajnogę. Teraz skorzystaj z 30 minut darmowej jazdy od ING. Hulajcie bez spalin”. Spot będzie emitowany w internecie i w TV.

Aby hulać bez spalin wystarczy:

  • pobrać aplikację blinkee.city (zostanie pobrana opłata aktywacyjna w wysokości 5 zł, którą można wykorzystać na jazdę);
  • wpisać w aplikacji kod: INGdlaEKO (kod należy aktywować do 30 listopada 2019 roku);
  • cieszyć się darmową 30 minutową jazdą (minuty można wykorzystać na jeden lub kilka przejazdów do 31 grudnia 2019 roku).

Szczegóły w regulaminie promocji.

Bądź eko i jedź bezpiecznie

Na stronie kampanii powstała specjalna sekcja pod nazwą: „Hulaj z głową”. Znalazły się w niej  wskazówki dot. bezpiecznego i rozważnego poruszania się skuterami a szczególnie hulajnogami w przestrzeni miasta.  Bank zachęca nie tylko do jeżdżenia elektrycznymi pojazdami ale przede wszystkim do bezpiecznego jeżdżenia.

Akcja „Hulaj bez spalin” towarzyszy najnowszej kampanii ING Banku Śląskiego „Czy potrzebujemy aż petycji od naszych dzieci żeby coś zmienić?”, w której inspiracją są dzieci i ich działania na rzecz poprawy sytuacji klimatycznej. Dzieci w zabawny ale zdecydowany sposób składają petycję dorosłym wskazując w niej problemy, które powinny być jak najszybciej rozwiązane. Dają do zrozumienia, że dorośli muszą na poważnie zająć się tym tematem.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

30-minut-darmowej-jazdy-pojazdem-blinkee-city-dzieki-ing-bank-slaski