W sierpniu bieżącego roku Alior Bank udostępnił mikrofirmom multipartnerski program Mastercard Bezcenne Chwile. Dzięki temu posiadacze aktywnych firmowych kart debetowych Mastercard zyskali możliwość otrzymania nagród w zamian za regularne płatności zrealizowane zarówno online, jak i stacjonarnie. Teraz oferta programu została jeszcze bardziej dopasowana do potrzeb przedsiębiorców.

Alior Bank rozszerza program Mastercard Bezcenne Chwile

Powstał katalog nagród, które mogą ułatwić prowadzenie firmy. Są wśród nich m.in vouchery na przestrzeń coworkingową lub wynajem samochodów Panek czy miesięczna subskrypcja na wybraną prasę opiniotwórczą. Katalog jest dostępny tylko w Alior Banku – czytamy w komunikacie.

Właściciele firmowych kart płatniczych Mastercard mogą je zarejestrować w programie Mastercard Bezcenne Chwile z poziomu bankowości internetowej Alior Online lub w placówce banku. Dzięki uczestnictwu w tym programie klienci banku mogą otrzymywać nagrody za transakcje online i realizowane w punktach stacjonarnych.

Posiadacze firmowych kart płatniczych Mastercard wydanych przez Alior Bank mają również możliwość dołączenia do Strefy Premium, w której dostępny jest katalog ekskluzywnych nagród. Aby wejść do Strefy Premium na okres 12 miesięcy, przedsiębiorca powinien przez 3 miesiące z rzędu, w każdym z tych miesięcy, wykonywać transakcje kartą na kwotę min. 5 tys. zł.