Partner serwisu Visa dla biznesu

Alior Bank wspiera fanów esportu i wprowadza specjalną ofertę dla graczy

Fintek
Fintek
#Alior#Bankowość#Mastercard
Opublikowano: 8 maja 2020, 11:28 Aktualizacja: 21 maja 2020, 16:09

Alior Bank wspiera polską ligę i fanów League of Legends, jednej z najpopularniejszych na świecie gier komputerowych. Specjalnie dla nich przygotował kartę z wizerunkiem Ashe, jednej z najbardziej popularnych bohaterek gry. Dzięki temu gracze zyskują dostęp do wyjątkowej oferty w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Bank został także sponsorem Ultraligi Mistrzostwa Polski League of Legends.

Karta Ashe

Specjalna karta z wizerunkiem Ashe jest dostępna dla obecnych i nowych klientów Alior Banku. Można ją zamówić w trakcie otwierania Konta Jakże Osobistego poprzez bankowość Alior Online, Alior Mobile oraz w każdym innym kanale obsługi klienta. Dzięki nowej karcie fani League of Legends otrzymują dostęp do programu Mastercard Bezcenne Chwile, w którym mogą wybierać nagrody z uniwersum gry. Część z nich będzie przeznaczona tylko dla klientów Alior Banku.

Bezcenne Chwile z Ashe

Użytkownik karty z wizerunkiem Ashe może zbierać punkty w programie Mastercard Bezcenne Chwile na kilka sposobów. W ramach korzyści „Punkty dla graczy” premiowana będzie każda płatność mobilna wykonana za pomocą karty z Ashe w sklepach stacjonarnych. Ponadto, punktami w programie nagradzana jest każda transakcja bezgotówkowa kartą z Ashe, ale najwięcej punktów za zakupy użytkownik karty zdobędzie kupując u ponad 80 partnerów programu i korzystając z ich specjalnych ofert, o których będzie informowany za pośrednictwem newslettera. W ten sposób, użytkownik karty z Ashe będzie mógł szybciej zrealizować cel w postaci vouchera na punkty Riot Points na platformie League of Legends.

Alior Bank od maja 2020 jest także Sponsorem Głównym Ultraligi, polskiej profesjonalnej ligi Leauge of Legends. Polscy reprezentanci w światowych rozgrywkach tej gry mają na koncie znaczące osiągnięcia, które na bieżąco śledzą miliony fanów w Polsce i na świecie.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

alior-bank-wspiera-fanow-esportu-i-wprowadza-specjalna-oferte-dla-graczy