Partner serwisu Visa dla biznesu

Allegro obniża cenę abonamentu Smart

Fintek
Fintek
#Allegro#e-commerce
Opublikowano: 22 czerwca 2020, 10:19 Aktualizacja: 22 czerwca 2020, 10:20

Przez 30 dni pakiet Allegro Smart będzie dostępny w niższej cenie: 39 zł zamiast 49 zł za cały rok. Promocja będzie dostępna zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów.

Allegro obniża cenę abonamentu Smart

To zwieńczenie trzymiesięcznej akcji, w której darmowy pakiet Smart wspierał Polaków podczas blokady związanej z koronawirusem. Z promocji skorzystało około 2,6 mln klientów, a ich oszczędności na kosztach dostaw przekroczyły 325 milionów złotych.

Promocyjna cena abonamentu Allegro Smart

Ponieważ zainteresowanie pakietem Allegro Smart było tak duże, serwis zaoferował możliwość dalszego korzystania z usługi przez cały rok za cenę obniżoną o 20 procent. Oznacza to, że klienci mogą teraz używać jej za 3,30 PLN miesięcznie. Dotychczasowi posiadacze Allegro Smart także mogą skorzystać z tej promocji, przedłużając ważność pakietu na tych warunkach.

Promocyjna cena za roczny pakiet Allegro Smart obowiązuje do 19 lipca. Wszyscy klienci, zarówno nowi, jak i obecni, mogą na tych warunkach aktywować pakiet na dedykowanej stronie www.allegro.pl/smart lub po prostu podczas zakupów.

Oferty objęte programem bezpłatnych dostaw i zwrotów Allegro Smart – a jest ich już ponad 101 milionów – są wyraźnie oznaczone. Bezpłatna dostawa obejmuje zakupy od jednego sprzedawcy za minimum 40 zł za wysyłkę do paczkomatów i punktów odbioru oraz od 100 zł za dostawę kurierską w całej Polsce.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

allegro-obniza-cene-abonamentu-smart