Partner serwisu Visa dla biznesu

Allegro partnerem MyBenefit. Za kupony kupisz prawie wszystko

Fintek
Fintek
#Allegro#e-commerce
Opublikowano: 7 maja 2020, 23:10 Aktualizacja: 8 maja 2020, 12:26

MyBenefit nawiązało współpracę z platformą handlową Allegro. Od kwietnia firma udostępniła swoim klientom nową formę świadczeń pozapłacowych w postaci kuponów do Allegro w trzech różnych kategoriach: kultura i rozrywka, sport i turystyka oraz supermarket.

Grafika_MyBenefit i Allegro

MyBenefit zarządza największą w Polsce platformą benefitów pozapłacowych, z których dziś korzysta ponad 500 firm. Pracownik sam wybiera benefity odpowiadające jego potrzebom i zainteresowaniom z bogatej oferty produktów i usług dostępnej na platformie on-line.

Kupony MyBenefit wykorzystasz na Allegro

Od kwietnia w Kafeterii dostępny jest nowy benefit w postaci kuponów do Allegro występujący w trzech różnych kategoriach. Kultura i rozrywka zapewnia dostęp do ulubionych gatunków literatury, płyt i instrumentów muzycznych lub gier, zarówno online jak i towarzyskich. Miłośnicy sportu i turystyki znajdą szeroką gamę akcesoriów i sprzętów sportowych. W obszarze Supermarket do dyspozycji są produkty pierwszej potrzeby, takie jak  niezbędne dziś maseczki czy żele antybakteryjne, natomiast poprzez dostęp do całej oferty Allegro użytkownicy Kafeterii mogą dokonać zakupu sprzętów  elektronicznych m.in. z Media Markt lub skorzystać z ulubionych marek odzieżowych.

– Dzięki tak różnorodnej ofercie pracodawca może wspierać zarówno podstawowe potrzeby pracowników i ich rodzin, jak i ich indywidualne pasje i zainteresowania – czytamy w informacji prasowej.

Benefity wchodzą w e-commerce

– Aby zapewnić jak najlepsze wsparcie naszym klientom zdecydowaliśmy się na mocny zwrot w kierunku zakupów online. Elastyczność naszego  systemu kafeteryjnego pozwala  nam dowolnie modyfikować ofertę i na bieżąco dostosowywać ją do potrzeb pracodawców. Wiemy, że w dobie pandemii koronawirusa potrzeby pracodawców skupiają się zarówno na zapewnieniu motywacji i zaangażowania pracowników, jak i pomocy w realizacji podstawowych potrzeb. Zakupy na Allegro, największej platformie  zakupowej w Polsce stały się dziś potrzebną i wymierną formą wsparcia, dlatego  zdecydowaliśmy się ją udostępnić na naszej platformie w najszybszym możliwym terminie  – podkreśla Jolanta Rycerz, prezes zarządu MyBenefit.

– W Allegro rozumiemy, że nadrzędnym celem pracodawców jest motywowanie i zachęcanie  pracowników do aktywnego i wartościowego spędzania czasu w ramach wspierania idei work-life balance. Dynamiczny rozwój naszej platformy o atrakcyjne oferty z obszaru kultury, rozrywki czy sportu pozwala nam ten cel skutecznie realizować. Dodatkową wartością jest dostęp do standardowej oferty różnorodnych produktów w konkurencyjnych cenach, którą z pewnością docenią użytkownicy Kafeterii. Cieszymy się, że dzięki współpracy z największym dostawcą systemu kafeteryjnego w Polsce, Allegro stanie się ważnym dostawcą świadczeń pozapłacowych i będzie mógł nieprzerwalnie wspierać aktualne potrzeby polskich pracodawców – mówi Damian Zapłata, członek zarządu Allegro.

Do platformy kafeteryjnej MyBenefit co miesiąc dołącza od kilku do kilkunastu pracodawców. Pracownicy  są bardziej świadomi tego, co dostają od firm i  sami wybierają benefity, korzystając z różnorodnej oferty produktów w wielu kategoriach. Wybór benefitów jest w pełni automatyczny, a cały proces odbywa się online.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

allegro-partnerem-mybenefit-za-kupony-kupisz-prawie-wszystko