Partner serwisu Visa dla biznesu

Allegro wyciąga rękę do spóźnialskich. Odbierz prezent przed świętami

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Allegro
Opublikowano: 20 grudnia 2018, 10:26 Aktualizacja: 14 sierpnia 2019, 16:10

Zapomnieliście o kupnie prezentu? Czas dostawy nie spełnia oczekiwań i prezent nie dojdzie przed świętami? Allegro wyciąga pomocną dłoń do spóźnialskich zakupowiczów. W ramach specjalnej akcji „Jeszcze zdążysz” zamówiony towar można odebrać osobiście do końca dnia 21 grudnia.

Specjalne narzędzie dostępne w poszczególnych kategoriach serwisu Allegro wskaże produkty, które można odebrać osobiście od konkretnych sprzedawców w miejscu wskazanym przez klienta. W akcji “Jeszcze zdążysz” będzie dostępnych ok. 25 milionów ofert z odbiorem osobistym.

„Jeszcze zdążysz” – prezent kupiony na Allegro można odebrać osobiście

W promocji biorą udział wyłącznie sprzedawcy spełniający wysokie wymagania jakościowe: ocena sprzedaży powyżej 98% klientów polecających, ocena za czas dostawy wyższa niż 4,9 (maksymalna to 5,0) zdefiniowany co najmniej 1 punkt odbioru osobistego lub odbioru osobistego po przedpłacie w Polsce.

Oferty dostępne w ramach akcji można znaleźć na dwa sposoby. Objęte akcją produkty odszukamy po prostu na listach wyników wyszukiwania – będą oznaczone specjalną ikoną “Odbiór osobisty przed Świętami”. Można też to zrobić przez specjalną wyszukiwarkę w każdej kategorii, przez które klienci wybiorą miasto, w którym chcą odebrać zamówienie i przejdą do listy ofert spełniających wszystkie warunki programu.

W okresie przedświątecznym coraz więcej Polaków decyduje się na zakupy w internecie i ruch na Allegro znacząco wzrasta. W tym roku każdego dnia klienci kupują ok 2 miliony produktów. W większości klienci korzystają z Allegro na smartfonach i tabletach. W tym okresie może szczególnie przydać się abonament Allegro Smart – dzięki niemu za 8,99 zł miesięcznie możemy korzystać z darmowych dostaw. Przy okazji warto też przypomnieć o ofercie Poczty Polskiej, która pozwala na darmowe zwroty produktów kupionych w ramach pakietu Smart. Niechciane prezenty możemy zwrócić za darmo w placówkach pocztowych. O szczegółach można przeczytać tutaj.

TO CZEGO SZUKASZ – ZNAJDZIESZ NA ALLEGRO


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

allegro-wyciaga-reke-do-spoznialskich-odbierz-prezent-przed-swietami