Partner serwisu Visa dla biznesu

Aplikacja Eurosport Player – oglądaj Igrzyska na żywo!

Asia Stankiewicz
Asia Stankiewicz
#Fintech
Opublikowano: 15 lutego 2018, 13:55 Aktualizacja: 23 lutego 2019, 22:16

Zimowe Igrzyska Olimpijskie odbywają się między 9, a 25 lutego w Pjongczangu. Szansę, by oglądać Olimpiadę na miejscu prócz sportowców mają jedynie nieliczni – najczęściej są to przedstawiciele mediów. Gdzie zwykli ludzie mogą obejrzeć zmagania sportowców?

Oglądaj Igrzyska w aplikacji Eurosportu

Zimowe Igrzyska Olimpijskie to jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych w ciągu roku. Pjongczang już dwukrotnie ubiegał się o możliwość przeprowadzania zawodów, ale dopiero w 2018 roku jest to możliwe.

Czytaj także: BLIK już dostępny dla klientów Raiffeisen Polbank

Wsparcie rodaków

Ceremonia otwarcia miała miejsce tydzień temu – prócz polskiej reprezantacji mogliśmy powitać zawodników z Korei – tej Północnej i Południowej, którzy szli pod jedna flagą Zjednoczonej Korei. Widok był imponujący i może to świadczyć o chęci nawiązania porozumienia pomiędzy obydwoma państwami.

Podczas zmagań możemy kibicować polskim zawodnikom między innymi w skokach narciarskich, narciarstwie alpejskim czy łyżwiarstwie szybkim. Szansę na podium mają Kamil Stoch, Justyna Kowalczyk, czy Zbigniew Bródka. Warto zaznaczyć, że PZN – Polski Związek Narciarski, nie okazał wsparcia wszystkim zawodnikom, zainwestował jedynie w tych najbardziej opłacalnych.

Dofinansowania nie otrzymał Michał Kłusak – zawodnik pokazał jednak swoją determinację i na własną rękę zorganizował fundusze potrzebne do wyjazdu. Ponadto wszelkie sprawy związane z zawodami – ocenianie warunków pogodowych, przygotowanie sprzętu, itd. robi samodzielnie.

Czytaj także: Sportowcy z Korei Północnej nie przyjęli prezentu od Samsunga podczas Igrzysk

Gdzie możemy obejrzeć Igrzyska?

Ze względu na różnicę w czasie, zmagania sportowców możemy oglądać albo w pracy albo późno w nocy. Dostęp do Igrzysk mają  widzowie TVP poprzez stronę sport.tvp.pl, a przed każdym wydaniem wiadomości pokazywane są skróty zawodów. Jeśli prawdziwym fanom to nie wystarcza, z pomocą przychodzi aplikacja Eurosportu.

Aplikacja umożliwia oglądanie zawodów na żywo. Discovery – właściciel Eurosportu, ma pełen dostęp do transmisji zawodów, więc w aplikacji możemy zobaczyć dosłownie wszystko. Jest to idealne rozwiązanie dla bardziej wymagającego widza. Dzięki niej nie tylko obejrzymy nagrania video, ale też przeczytamy najnowsze wiadomości lub zapoznamy się z planowanymi wydarzeniami.

Aplikacja dostępna jest na system Android – sklep Play Google.

Czytaj także: Eurosport łączy siły z właścicielem Snapchata

eurosport


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

aplikacja-eurosport-ogladaj-igrzyska-na-zywo