Co nowego oferuje odświeżona aplikacja mPay? To przede wszystkim mVouchery, możliwość zakupu kodów doładowujących (PS4, Xbox, itp.) i nowy interfejs. Już w poprzedniej wersji apki dodano także możliwość zakupu biletów na przejazdy autobusami Polonus.

Niestety na razie nowa wersja apki jest dostępna tylko na urządzenia z Androidem. W App Store aktualizacja mPay powinna się pojawić w ciągu najbliższych dni. Poniżej screen z nowej wersji apki mPay.

Menu głowne nowej wersji aplikacji mPay

Co nowego w aplikacji mPay?

mVouchery to bony o wartości 50, 100 i 150 złotych, które można wydać na dowolny cel w aplikacji. Taki voucher będzie można także przekazać innemu użytkownikowi, na przykład w ramach prezentu. Na pierwszy rzut oka nowa funkcja nie różni się szczególnie od doładowania portmonetki, ale posiadacze voucherów mają otrzymywać dodatkowe bonusy. Przykładowo kupując bon za 50 zł możemy mieć do wydania np. 55 PLN.

Docelowo w nowej aplikacji mPay pojawi się wielu partnerów, którzy udostępnią zakup kodów doładowania, subskrypcji, czy oprogramowania. Pełna wersja aplikacji z pełną liczbą dostawców ma pojawić się już po wakacjach – a wśród zapowiedzianych partnerów znajdują się między innymi Netflix, HBO GO, czy Spotify. Na razie w odświeżonej wersji apki mPay znajdziemy doładowania konta na PS4, Xbox, czy Steamie, a także możliwość zakupu karty podarunkowej na Allegro.

Przy okazji warto przypomnieć, że mPay przymierza się do emisji akcji. W pierwszym etapie fintech chce pozyskać w ten sposób około 2,6 mln złotych. Spółka nie odpuszcza też walki o obsługę stref płatnego parkowania w Warszawie.