Partner serwisu Visa dla biznesu

Aplikacja Zaplo już dostępna w App Store i Google Play

Łukasz Piechowiak
Łukasz Piechowiak
#Apple
Opublikowano: 16 listopada 2016, 14:17 Aktualizacja: 29 maja 2019, 10:19

Aplikacja pożyczkowa Zaplo dostępna jest już dla posiadaczy telefonów iPhone. Dzięki niej klienci mogą łatwo i wygodnie wziąć pożyczkę i zarządzać nią przez internet. Dotychczas aplikacja dostępna była na Androida. Dzięki obecności w AppStore już 93 proc. użytkowników smartfonów ma szybki dostęp do oferty Zaplo. Aplikacja Zaplo powstała w odpowiedzi na potrzeby klientów, którzy korzystają[…]

Aplikacja Zaplo już dostępna w App Store i Google Play

Aplikacja pożyczkowa Zaplo dostępna jest już dla posiadaczy telefonów iPhone. Dzięki niej klienci mogą łatwo i wygodnie wziąć pożyczkę i zarządzać nią przez internet. Dotychczas aplikacja dostępna była na Androida. Dzięki obecności w AppStore już 93 proc. użytkowników smartfonów ma szybki dostęp do oferty Zaplo.

Aplikacja Zaplo powstała w odpowiedzi na potrzeby klientów, którzy korzystają z urządzeń mobilnych. Dzięki niej klienci w dowolnym miejscu i czasie mogą wziąć pożyczkę na raty – wystarczy dostęp do internetu. Aplikacja dostępna jest również dla urządzeń z systemem Android, tym samym 93 proc. użytkowników smartfonów może z niej skorzystać.

20% sprzedaży za pośrednictwem urządzeń mobilnych

– Nasza firma pojawiła się na rynku dwa lata temu i szybko zdobyła uznanie wśród klientów – przekonuje manager ds. produktu w Zaplo Finance, Aleksander Gurtowski. W tej chwili ponad 20% naszej sprzedaży realizowana jest za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Dla produktu ratalnego podobnego do Zaplo to bardzo dobry wynik. Biorąc pod uwagę powszechną w Polsce dostępność smartfonów, liczę na dalszy dynamiczny rozwój tego segmentu. Zwłaszcza teraz, kiedy nasza aplikacja dostępna jest zarówno na telefonach z systemami iOS i Android.

– Dzisiejszym klientom zależy przede wszystkim na czasie, którego nie chcą tracić na skomplikowane i uciążliwe procesy. Usługa, której szukają, musi umożliwiać szybkie zapoznanie się z ofertą. Dopiero wtedy mogą się zdecydować na powierzenie nam swoich danych, by w kolejnym kroku wygodnie pożyczyć pieniądze. Sądzę, że nawet pożyczkodawcy, którzy w tej chwili nie są w stanie zdigitalizować swojej oferty, w ciągu kilku lat zaczną oferować swoim klientom rozwiązania podobne do Zaplo – dodaje Gurtowski.

W Zaplo, dzięki zastosowaniu nowoczesnego modelu oceny ryzyka, klienci mogą wnioskować o pożyczkę ratalną online do 5000 zł bez żadnych zaświadczeń. W przypadku składania wniosku o wyższą kwotę pożyczki potrzebny będzie dokument potwierdzający dochód, który można wygodnie przesłać, używając aplikacji. Maksymalna kwota o jaką można wnioskować to 10 000 zł na 24 miesiące.

Zaplo swoją działalność rozpoczęło w 2014 roku. Marka należy do międzynarodowej spółki 4Finance, lidera rozwoju nowoczesnych technologii w finansach. Jest także członkiem Związku Firm Pożyczkowych. Dzięki możliwościom oferowanym przez Zaplo, klient potrzebujący gotówki nie jest już przywiązany do komputera. Dzięki paru kliknięciom, może zawnioskować o pożyczkę i jest ją w stanie spłacić równie szybko i wygodnie.

/Informacja prasowa


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

aplikacja-zaplo-juz-dostepna-app-store-google-play