Partner serwisu Visa dla biznesu

Apple Pay w polskich sklepach internetowych

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Apple Pay
Opublikowano: 18 lipca 2018, 13:28 Aktualizacja: 28 kwietnia 2019, 19:40

PayLane, wprowadza na polski rynek e-commerce usługę Apple Pay – łatwą, bezpieczną i zindywidualizowaną metodę płatności, cenioną za szybkość i wygodę.

Apple Pay w polskich sklepach internetowych

Staje się to niecały miesiąc po debiucie Apple Pay w Polsce. PayLane to spółka wchodząca w skład grupy Polskie ePłatności, która dostarcza usługi płatności internetowych dla podmiotów działających na 26 rynkach, obsługując klientów w 160 walutach. Niektórzy z partnerów PayLane już dziś integrują Apple Pay na swoich stronach internetowych czy w aplikacjach.

Płatności mobilne Apple trafiają do sklepów internetowych w Polsce

Bezpieczeństwo i prywatność są rdzeniem Apple Pay. Podczas korzystania z karty kredytowej lub debetowej w Apple Pay, rzeczywiste numery kart nie są przechowywane na urządzeniu ani na serwerach Apple. Zamiast tego przypisywany jest unikalny numer konta urządzenia, zaszyfrowany i przechowywany w zabezpieczony sposób. Każda transakcja jest autoryzowana za pomocą jednorazowego, unikatowego kodu bezpieczeństwa.

Apple Pay to łatwa do skonfigurowania metoda płatności online. W sklepach Apple Pay działa z iPhone SE, iPhone 6 i nowszymi, a także Apple Watch.

Zakupy online w aplikacjach oraz na stronach internetowych akceptujących Apple Pay są bardzo łatwe. Potwierdzenie płatności następuje przez Touch ID lub dwukrotne kliknięcie przycisku bocznego i spojrzenie na iPhone X w celu uwierzytelnienia za pomocą Face ID. Korzystając z usługi Apple Pay, nie ma potrzeby ręcznego wypełniania długich formularzy lub wielokrotnego wpisywania dodatkowych informacji. Za produkty i usługi można zapłacić za pomocą urządzenia mobilnego lub – w komputerze – za pomocą przeglądarki Safari.

PayLane/RT


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

apple-pay-w-polskich-sklepach-internetowych