12 grudnia 2018, 16:00:Konferencja Luxembourg-Poland Business Conference 2018 - LPCC asbl , 39, Avenue John F. Kennedy, L-1855 Luxembourg

Apple przejmuje Texture

Texture przejęte przez Apple

Apple ogłosiło, że podpisało umowę na zakup aplikacji, która pozwala kupić dostęp do ponad 200 czasopism w wersji elektronicznej. Subskrypcja zapewni użytkownikom nieograniczony dostęp do swoich ulubionych tytułów za jedną miesięczną opłatę abonamentową.

Apple poinformowało o przejęciu Texture – serwisu oferującego dostęp do elektronicznej wersji gazet i czasopism. Zapewnia, że publikowane artykuły są dziennikarstwem wysokiej jakości opartym na zaufanych źródłach. Warunki finansowe nie zostały ujawnione. O sprawie informuje Apple.

Czytaj także: Aktualizacja od Apple już dostępna. Rozwiązuje problem bomby tekstowej

Wygodny dostęp do prasy

Texture zapewnia życie ponad 200 najlepszym czasopismom na świecie i daje wygodny dostęp do artykułów z rzetelną treścią. Dzięki Texture użytkownicy korzystają z czasopism, które znają i kochają, odkrywając nowe treści, które pasują do ich pasji i zainteresowań.

– Cieszymy się, że firma Texture dołączy do Apple, a wraz z nią imponujący katalog czasopism czołowych światowych wydawców – powiedział Eddy Cue, starszy wiceprezes Apple ds. Oprogramowania i usług internetowych.

Eddy Cue zaznaczył, że przejęcie Texture ma na celu udostępnienia użytkownikom rzetelnej treści i wysokiej jakości artykułów w wersji elektronicznej. Coraz więcej osób korzysta ze smartfonów i używa ich również do przeglądu prasy właśnie, a papierowe gazety odchodzą do lamusa.

Czytaj także: Apple, Microsoft, a nawet Orlen… Oni mogą założyć bank w Hong Kongu