Partner serwisu Visa dla biznesu

Apple TV dostępne na telewizorach Samsunga. Także w Polsce

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Apple
Opublikowano: 23 maja 2019, 14:15 Aktualizacja: 24 maja 2019, 11:12

Apple TV, zwane także TV App, jest już dostępne w 100 krajach na całym świecie – także w Polsce. Usługa działa nie tylko na sprzęcie Apple, ale również na telewizorach Samsunga.

Apple TV dostępne na telewizorach Samsunga. Także w Polsce

TV App od Apple będzie dostępne na wszystkich modelach telewizorów Smart TV Samsung z 2019 roku, a także na wybranych modelach z roku 2018. Żeby skorzystać z dostępu do Apple TV trzeba zaktualizować oprogramowanie swojego telewizora.

Apple TV i AirPlay 2 na telewizorach Samsung

Za pośrednictwem Apple TV widzowie uzyskają szybki i łatwy dostęp do swojej biblioteki filmów i programów w iTunes. Będą także mogli przeglądać, kupować i wypożyczać produkcje spośród ponad 100 tys. tytułów dostępnych w iTunes, w tym materiałów w najwyższej jakości 4K HDR.

Dzięki aplikacji Apple TV widzowie na całym świecie mogą także subskrybować kanały Apple TV – płacąc za te, które ich interesują – i oglądać je na żądanie bezpośrednio w aplikacji. Użytkownicy tych samych linii telewizorów Samsung Smart TV będą ponadto mogli korzystać z Apple TV+, oryginalnego serwisu firmy Apple, umożliwiającego subskrypcję treści wideo, gdy tylko zostanie on uruchomiony jesienią tego roku.

Użytkownicy Samsunga skorzystają także z AirPlay 2, co umożliwi odtwarzanie materiałów z urządzeń Apple – iPhone’ów, MacBooków, czy iPadów bezpośrednio na dużych ekranach telewizorów Samsunga.

Debiut Apple TV+ (takiego Netflixa od Apple) powinien sprawić, że serwis streamingowy firmy z Cupertino pojawi się także na kolejnych modelach telewizorów.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

apple-tv-dostepne-na-telewizorach-samsunga-takze-w-polsce