Partner serwisu Visa dla biznesu

Asystent Google wesprze uczestników na Impact’19

Fintek
Fintek
#Fintech#Google
Opublikowano: 16 maja 2019, 18:09 Aktualizacja: 20 maja 2019, 12:07

Asystent Google w języku polskim będzie pomagał podczas międzynarodowego wydarzenia biznesowego – Impact’19.

Stworzenie rozbudowanej akcji do głosowej asysty dla blisko 6000 uczestników jednego z największych w regionie CEE międzynarodowych wydarzeń biznesowych jest dużym wyzwaniem technologicznym, szczególnie, że na Impact’19 Asystent będzie rozumiał pytania w języku polskim.

W czym pomoże Asystent Google na Impact’19?

Poproszony o pomoc Asystent, korzystając z akcji przygotowanej przez Impact, odpowie na pytania m.in. o zbliżające się wystąpienia, biogramy każdego z ponad 250 speakerów a także wskaże ważne miejsca i strefy na wydarzeniu. Zastosowanie będą też miały standardowe funkcje pomocy Asystenta Google –  m.in. nawigacja do miejsca wydarzenia, pogoda, notatki, zarządzanie kalendarzem i kontaktami.

Jak poprosić Asystenta o pomoc?

Z rozwiązania mogą skorzystać posiadacze telefonów i tabletów z systemem Android (Android 5+)oraz posiadacze iPhone’ów i iPadów po zainstalowaniu aplikacji Asystent Google z AppStore. Aby uruchomić akcję Asystenta Google dla Impact wystarczy wypowiedzieć frazę: OK Google, zapytaj Impact. W ten sposób aktywujemy gotowość Asystenta do pomocy. Następnie za pomocą konkretnych fraz możemy uzyskać pomocne informacje.

Przykładowe frazy:

“OK Google, porozmawiaj z Impact(em)”

„OK Google, zapytaj Impact Co polecasz?”

„OK Google, zapytaj Impact Jaka jest następne wystąpienie?”

„OK Google, zapytaj Impact Gdzie jest : (np: scena Next Space)”

„OK Google, zapytaj Impact Kim jest  (imię nazwisko prelegenta)?”

Organizatorzy zachęcają do zadawania Asystentowi Google jak największej ilości pytań i częstego korzystanie z jego pomocy. Zadawane podczas wydarzenia zapytania zostaną przeanalizowane i posłużą do zwiększania ilości obszarów, w których Asystent głosowy będzie pomocny podczas kolejnych edycji.

Akcja Impact dla Asystenta Google powstała dzięki współpracy organizatorów wydarzenia Impact i Google, który jest jednym z Partnerów Strategicznych tegorocznej edycji wydarzenia. Za wdrożenie techniczne, pracę nad funkcjonalnością i użytecznością odpowiada LiquidThread.

Wsparcie Asystenta Google dla Impact będzie aktywne od 17.05.2019r. Impact’19 odbędzie się w dniach 21-21 maja w Krakowie. Fintek.pl jest patronem medialnym wydarzenia.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

asystent-google-wesprze-uczestnikow-na-impact19