Partner serwisu Visa dla biznesu

Awaria systemów BZ WBK

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Santander
Opublikowano: 3 stycznia 2018, 12:45 Aktualizacja: 20 lutego 2019, 21:43

Klienci Banku Zachodniego WBK mogą mieć dzisiaj problemy z dokonywaniem operacji za pośrednictwem aplikacji mobilnej i serwisu transakcyjnego banku.

Awaria systemów BZ WBK

Awaria dotyczy zarówno aplikacji mobilnej, jak i serwisu internetowego. Problemy mogą pojawić się między innymi przy próbie korzystania z BLIKA, czy zlecaniu przelewu.

Czytaj także: Białoruś zwalnia kryptowaluty z podatku na 5 lat

Awaria w BZ WBK

BZ WBK awaria
– Uprzejmie informujemy, że z powodów technicznych dostęp do usług BZWBK24 nie jest obecnie możliwy. Trwają prace nad usunięciem przyczyn niedostępności. Bardzo przepraszamy za powstałe utrudnienia – czytamy w komunikacie BZ WBK.

Na razie nie wiadomo jak długo potrwa awaria. Użytkownicy i klienci banku powinni mieć na uwadze te problemy, podczas planowania transakcji i przelewów. Problemy z logowaniem do BZWBK24 pojawiły się już wczoraj.

O BZ WBK głośno było ostatnio też z innego powodu. Bank zamknął wypowiedział umowę swojemu klientowi za to, że ten obracał kryptowalutami. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj – Bank zamknął konto za handel kryptowalutami. Bitcoin jest nielegalny?


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

awaria-systemow-bz-wbk