Millenet Link umożliwia bezpośrednie połączenie systemu bankowości internetowej z wewnętrznym systemem finansowo-księgowym przedsiębiorstwa. Co więcej pozwala także na dwustronne przesyłanie danych oraz przekazywanie zleceń płatniczych od klienta do Banku Millennium. Wysłane z systemu klienta firmowego zlecenia trafiają bezpośrednio do systemu bankowości internetowej.

Otwórz konto w Banku Millennium

Millennium integruje usługę Millenet Link z programami Comarchu

Co oferują systemy firmy Comarch? ERP Optima to jeden z najpopularniejszych programów dla małych i średnich firm z każdej branży. Z systemu korzysta już ponad 70 tys. przedsiębiorców – jest on dostępny zarówno w modelu stacjonarnym, jak i w chmurze. ERP Optima posiada moduły dedykowane wielu obszarom biznesu (faktury, płace, kasa/bank, sprzedaż, handel z magazynem), dzięki czemu ma pomagać w zarządzaniu firmą.

Z kolei Comarch ERP XL to rozbudowany system klasy ERP, charakteryzujący się elastyczną budową modułową. Optymalna konfiguracja i ilość modułów dobierana jest na podstawie analizy potrzeb i specyfiki funkcjonowania firmy. Oprócz wersji serwerowej system dostępny jest również w modelu SaaS. Dzięki możliwości swobodnej rozbudowy o kolejne obszary wraz z rozwojem przedsiębiorstwa Comarch ERP XL jest najczęściej kupowanym systemem klasy ERP w Polsce, z którego korzysta obecnie 6000 przedsiębiorstw z różnych branż.

Dodatkowo od 1 lipca klienci firmowi Banku Millennium zyskali też możliwość podpisywania zleceń płatniczych bezpośrednio w swoim systemie, przy wykorzystaniu certyfikatu kwalifikowanego.

Otwórz konto w Millennium I ciesz się wygodą