Partner serwisu Visa dla biznesu

Millennium nawiązuje współpracę z Comarchem i wychodzi naprzeciw przedsiębiorcom

Fintek
Fintek
#BankTech#Millennium
Opublikowano: 16 lipca 2019, 16:03 Aktualizacja: 6 sierpnia 2019, 17:03

Usługa Millenet Link została zintegrowana z dwoma systemami firmy Comarch SA – Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL. To spore ułatwienie dla małych i średnich firm. 

Wnioski o Dobry Start od 1 lipca online w Banku Millennium

Millenet Link umożliwia bezpośrednie połączenie systemu bankowości internetowej z wewnętrznym systemem finansowo-księgowym przedsiębiorstwa. Co więcej pozwala także na dwustronne przesyłanie danych oraz przekazywanie zleceń płatniczych od klienta do Banku Millennium. Wysłane z systemu klienta firmowego zlecenia trafiają bezpośrednio do systemu bankowości internetowej.

Otwórz konto w Banku Millennium

Millennium integruje usługę Millenet Link z programami Comarchu

Co oferują systemy firmy Comarch? ERP Optima to jeden z najpopularniejszych programów dla małych i średnich firm z każdej branży. Z systemu korzysta już ponad 70 tys. przedsiębiorców – jest on dostępny zarówno w modelu stacjonarnym, jak i w chmurze. ERP Optima posiada moduły dedykowane wielu obszarom biznesu (faktury, płace, kasa/bank, sprzedaż, handel z magazynem), dzięki czemu ma pomagać w zarządzaniu firmą.

Z kolei Comarch ERP XL to rozbudowany system klasy ERP, charakteryzujący się elastyczną budową modułową. Optymalna konfiguracja i ilość modułów dobierana jest na podstawie analizy potrzeb i specyfiki funkcjonowania firmy. Oprócz wersji serwerowej system dostępny jest również w modelu SaaS. Dzięki możliwości swobodnej rozbudowy o kolejne obszary wraz z rozwojem przedsiębiorstwa Comarch ERP XL jest najczęściej kupowanym systemem klasy ERP w Polsce, z którego korzysta obecnie 6000 przedsiębiorstw z różnych branż.

Dodatkowo od 1 lipca klienci firmowi Banku Millennium zyskali też możliwość podpisywania zleceń płatniczych bezpośrednio w swoim systemie, przy wykorzystaniu certyfikatu kwalifikowanego.

Otwórz konto w Millennium I ciesz się wygodą


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

bank-millennium-integruje-millenet-link-z-uslugami-comarchu