Partner serwisu Visa dla biznesu

Bank Pocztowy dołączył do Programu Polska Bezgotówkowa

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Polska Bezgotówkowa
Opublikowano: 20 marca 2018, 13:59 Aktualizacja: 19 lutego 2019, 21:52

Bank Pocztowy rozpoczął współpracę z First Data Polska, właścicielem marki Polcard, włączając do oferty produktów bankowych terminale płatnicze. Przedsiębiorcy mogą otrzymać urządzenia na zasadach komercyjnych lub w Programie Polska Bezgotówkowa, w którym otrzymają bezpłatny terminal na 12 miesięcy oraz specjalną ofertę po upływie roku.

Bank Pocztowy dołączył do Programu Polska Bezgotówkowa

Klienci Banku Pocztowego mogą już zamawiać terminale First Data Polcard poprzez stronę www oraz infolinię Banku Pocztowego, a docelowo planowane jest rozszerzenie tej dostępności o sieć liczącą blisko 4,7 tys. placówek Banku Pocztowego i Poczty Polskiej.

Czytaj także: Bank Pocztowy na sprzedaż. Kto go kupi?

Terminale płatnicze na 12 miesięcy za darmo

– Wspieramy program Polska Bezgotówkowa, ponieważ widzimy w nim ogromną szansę dla mikro biznesu. Strategia Banku Pocztowego do 2021 roku zakłada rozwój oferty produktowej w zakresie rozwiązań dla mikro, małych i średnich firm oraz klientów instytucjonalnych, dlatego zawsze chętnie uczestniczymy w  inicjatywach wsparcia przedsiębiorców – mówi Robert Kuraszkiewicz, Wiceprezes Zarządu Banku Pocztowego.

First Data Polska jako pierwszy agent na rynku dołączyła do Programu Polska Bezgotówkowa i dostarczyła pierwszy w Polsce bezpłatny terminal. Klienci Banku Pocztowego, którzy zdecydują się na terminal, będą mogli również skorzystać z nowoczesnych produktów i usług First Data Polcard dostępnych w terminalu, takich jak doładowania telefonów, wypłata gotówki czy płatności w walutach.

Bank Pocztowy to kolejny bank, który zaufał First Data Polcard i rozszerzył swoją ofertę o terminale płatnicze. Nasza dotychczasowa współpraca z bankami pokazuje, że  terminal płatniczy POS doskonale wkomponował się w ofertę produktów bankowych, pozwalając na pozyskiwanie nowych klientów banku jak i na zwiększenie zadowolenia obecnych. To także bardzo skuteczny kanał promocji Programu Polska Bezgotówkowa i popularyzacji terminali w małych miejscowościach – podkreśla Krzysztof Polończyk, prezes zarządu First Data Polska S.A.

Czytaj także: eService rozdaje terminale na własność


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

bank-pocztowy-dolaczyl-programu-polska-bezgotowkowa