Partner serwisu Visa dla biznesu

Bankomaty mogą być niebezpieczne. W jednym z nich utknął człowiek

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Fintech
Opublikowano: 14 lipca 2017, 15:31 Aktualizacja: 24 lutego 2019, 20:41

Okazuje się, że podczas interakcji z bankomatem może dojść do naprawdę niezwykłych sytuacji. I nie, wcale nie chodzi o napad i kradzież pieniędzy. Wie coś na ten temat pracownik z Teksasu.

PKO Bank Polski ostrzega przed kodami QR na bankomatach

W teksańskim mieście o dźwięcznej nazwie Corpus Christi doszło do niecodziennego wypadku. Pracownik naprawiający zamki w drzwiczkach bankomatu zatrzasnął się w jego wnętrzu.- podaje CNN.

Czytaj także: Bankomat kończy dziś 50 lat – zobacz jak powstał i jaka jest jego historia

Kilka słów o tym, jak można utknąć w bankomacie

Policja z Corpus Christi informuje, że pechowiec naprawiał zamki w drzwiach, które łączą bankomat z oddziałem Bank of America. Niestety, drzwi się zatrzasnęły, a pracownik nie miał jak się wydostać.

Notka człowieka, który utknął w bankomacie. - źródło CNN.

Źródło: CNN. Tak wzywał pomocy uwięziony w bankomacie pracownik.

Co gorsza telefon zostawił w samochodzie, wiec postanowił wezwać pomoc w dość osobliwy sposób. Przez otwór, z którego wysuwa się potwierdzenie transakcji przełożył karteczkę z napisem: „Proszę o pomoc! Utknąłem tutaj i nie mam ze sobą telefonu. Proszę zadzwonić do mojego szefa”. Numer telefonu został podany na notce.

Początkowo użytkownicy bankomatu potraktowali to jak żart, jednak jeden z nich postanowił wykonać telefon. Po jakimś czasie na miejsce przybyła policja i z wnętrza bankomatu usłyszano dobiegający głos. Stróże prawa wyważyli drzwi do pomieszczenia i pracownik został uwolniony. Nie odniósł żadnych obrażeń – poza utratą nerwów i lekkim zażenowaniem.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

bankomaty-moga-niebezpieczne-jednym-utknal-czlowiek