Po zalogowaniu do konta w aplikacji Alior Mobile klienci mogą zapisać się do programu Mastercard Bezcenne Chwile, rejestrując w nim swoją kartę płatniczą. Dotychczasowi uczestnicy programu mogą z kolei sprawdzić stan konta oraz przejrzeć katalog nagród. Od teraz wszystkie funkcje są dostępne z poziomu aplikacji, a jej wygląd został dopasowany do stylu i kolorystyki Alior Banku.

Liczą się pasje i bezcenne chwile

Wdrożeniu będzie towarzyszyć promocja na start, która rozpocznie się w pierwszych tygodniach czerwca. Każdy, kto wówczas zarejestruje kartę w programie Mastercard Bezcenne Chwile przez aplikację Alior Mobile i wykona jedną transakcję bezgotówkową w terminie 30 dni kalendarzowych od dnia przystąpienia do programu na kwotę min. 50 zł, otrzyma 4000 powitalnych punktów, co ułatwi rozpoczęcie zbierania punktów i przybliży do realizacji jednej z wybranych pasji.

Jak działa program Bezcenne Chwile? Wystarczy, że właściciel karty zarejestruje ją do programu, a każda płatność zrealizowana za jej pomocą u dowolnego sprzedawcy, czy usługodawcy na terenie Polski automatycznie zasila konto uczestnika punktami. Poprzez aplikacje Alior Mobile, można wymieniać je na nagrody pozwalające realizować pasje i zainteresowania użytkownika. Najwięcej jednak zyskuje się podczas transakcji u partnerów handlowych programu, wśród których znajduje się już ponad 80 marek detalicznych z 19 różnych kategorii zakupowych.

– Ostatni rok wiele zmienił w naszym życiu i w sektorze usług bankowych. Polacy jeszcze mocniej zwrócili się w stronę bankowości internetowej i mobilnej, aktywnie korzystając z aplikacji. To wyzwanie dla banków, które w tym kanale muszą zapewnić najlepszą obsługę klienta, być intuicyjne i bezpieczne. Dotyczy to także programu Bezcenne Chwile, z którego klienci Alior Banku mogą od dzisiaj korzystać z poziomu swojej aplikacji i szybko sprawdzić jak realizować i rozwijać swoje pasje – mówi Marcin Klimkowicz, dyrektor ds. rozwiązań lojalnościowych i CRM w polskim oddziale Mastercard Europe.