Revolut to jeden z bardziej znanych fintechów na świecie. Liczba użytkowników globalnie przekroczyła 1,5 mln, z czego z samej w Polsce jest ponad 100 tysięcy użytkowników. W planach firmy jest pozyskanie 150 tys. użytkowników nad Wisłą do końca 2018 roku.

ZDOBĄDŹ DARMOWĄ KARTĘ REVOLUT

Jak zamówić bezpłatną kartę?

Dzięki uprzejmości Karola Sadaja, czyli country managera Revoluta na Polskę, użytkownicy Fintek.pl mogą zamówić bezpłatną kartę. Jak to zrobić? Po pierwsze wejdź na tę stronę i postępuj zgodnie z poniższą instrukcją.

Uwaga: oferta bezpłatnej karty dotyczy tylko nowych użytkowników Revolut.

  1. Wprowadź swój numer telefonu komórkowego i kliknij przycisk akceptuj, aby wziąć udział w promocji i otrzymać darmową kartę Revolut.
  2. Pobierz najnowszą wersję aplikacji Revolut i zarejestruj się w 60 sekund.
  3. Doładuj swoje konto minimalną kwotą 20 PLN (którą możesz potem wykorzystać), aby zamówić darmową kartę.

Co to jest Revolut?

Revolut to karta wielowalutowa połączona z aplikacją mobilną. Umożliwia zakup waluty i natychmiastowe przewalutowanie bez spreadów. Kartą można płacić dokładnie tak samo, jak każdą inną. Oczywiście można też nią wypłacać pieniądze z bankomatów. Aplikacja mobilna Revolut jest intuicyjna i przejrzysta. Każda dokonana transakcja natychmiast jest odnotowywana w telefonie, dzięki czemu na zagranicznej wycieczce zawsze będziesz miał kontrolę nad swoimi finansami.

Inne funkcje Revolut

Użytkownicy Revolut mogą nie tylko wymieniać waluty i dokonywać płatności, ale także wykupić wygodne ubezpieczenie telefonu czy ubezpieczenie zdrowotne za granicą.

Ponadto możliwy jest zakup kryptowaluty (tzn. formy kontraktu) takiej jak BTC (bitcoin), LTC (litecoin) i ETH (etherum). Ostatnio uruchomiono funkcję natychmiastowych przelewów do osób w pobliżu.

Firma wciąż zwiększa asortyment funkcjonalności dla konsumentów. Nie jest to jedyny tego typu produkt na rynku, ale ma bardzo wysoki poziom user experience. Na Fintek.pl znajdziecie artykuły także o innych kartach wielowalutowych.

Co to jest Google Pay?

dołącz do klientów REVOLUT – odbierz rewolucyjną kartę

/Fintek.pl