Partner serwisu Visa dla biznesu

BGŻ BNP Paribas zaprasza na konsultacje w sprawie „Kodeksu dla Startupów”

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#BNP Paribas#Start up
Opublikowano: 12 czerwca 2018, 11:20 Aktualizacja: 19 lutego 2019, 21:40

BGŻ BNP Paribas zaprasza startupy na konsultacje związane z nowym podejściem banku do współpracy z młodymi firmami technologicznymi – zgodnie z wprowadzonym niedawno „Kodeksem Współpracy ze Startupami”.

BGŻ BNP Paribas zaprasza na konsultacje w sprawie "Kodeksu dla Startupów"

Eksperci banku udzielą profesjonalnych porad młodym firmom, które chciałyby wdrożyć w banku swoje rozwiązania. Spotkania eksperckie odbędą się 13 i 14 czerwca br. w Krakowie, podczas tegorocznej edycji jednej z kluczowych konferencji technologicznych w Polsce – Impact’18.

– Nasz „Kodeks” otwiera nasz bank na skuteczną i efektywną współpracę z młodymi firmami technologicznymi i zmienia zasady gry na linii korporacja – startup – mówi Piotr Widacki, dyrektor Zarządzający w Banku BGŻ BNP Paribas.

„Kodeks dla Startupów” – konsultacje na Impact’18

Podczas kongresu Impact, do dyspozycji startupów będą m.in. eksperci banku z zakresu architektury i bezpieczeństwa IT oraz Zespół Cyfrowej Transformacji.

Dzięki wprowadzonemu „Kodeksowi”, startupy, które są zainteresowane wdrożeniem swoich rozwiązań w banku, zrobią to znacznie szybciej i sprawniej we współpracy z ekspertami z banku i pod opieką dedykowanego opiekuna. Ponadto, w ramach „Kodeksu” m.in. uproszczony został proces zakupowy dla nowych rozwiązań technologicznych, a także przygotowano wzory dokumentów na tzw. Proof of Concept.

„Kodeks Współpracy ze Startupami” jest konsekwencją konsultacji banku z młodymi firmami, które już współpracują z BGŻ BNP Paribas. Mając jednak na uwadze, jak najlepsze zastosowanie dobrych praktyk, ujętych w kodeksie, Zespół Cyfrowej Transformacji, zarządzany przez Piotra Widackiego, na bieżąco będzie prowadził konsultacje ze startupowym środowiskiem, by współpraca na linii korporacja – startup układała się jak najlepiej.

Więcej na temat „Kodeksu Współpracy ze Startupami” można przeczytać tutaj – Bank BGŻ BNP Paribas udostępnia „Kodeks Współpracy ze Startupami”.

BGŻ BNP Paribas/RT


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

bgz-bnp-paribas-zaprasza-na-konsultacje-w-sprawie-kodeksu-dla-startupow