BIG DATA & AI Congress: Think Big Congress  to wydarzenie stanowiące unikalne, prestiżowe i ugruntowane na rynku spotkanie najważniejszych przedstawicieli każdego sektora biznesu, administracji rządowej  i samorządowej, mediów oraz nauki. Dzięki niemu eksperci zajmujący się tą specyficzną i niezwykle rozwojową częścią działalności, jaką jest nie tylko Big Data & AI, ale również praktyczne wykorzystania technologii i rozwiązań, mają unikalną możliwość konfrontowania oraz wymiany własnych doświadczeń.
Czytaj także: „Cyfrowa Polska zmieniła się nieodwracalnie”. Krajowy węzeł e-tożsamości ukończony

Czego spodziewać się na kongresie?

Podczas Kongresu poruszone zostaną tematy skupiające się na biznesowym wykorzystaniu danych o klientach w celu dostosowania jak najlepszej oferty, problematyka spożytkowania nowych możliwości, a także związanych z nimi szans i zagrożeń. W ramach dyskusji  zaprezentowane będą praktyczne studia przypadku, analizy po wdrożeniowe, omówione zostaną skuteczne strategie wdrożenia i benchmarki. Dzięki interdyscyplinarności poruszanych tematów, zarekomendowane w dyskusjach rozwiązania mogą być z powodzeniem wdrożone w wielu przedsiębiorstwach, instytucjach oraz w codziennym funkcjonowaniu miast i społeczeństw.
Wysoki poziom konferencji zapewnią Prelegenci, m.in.:

  • Daniel Arak, Co-Founder and Board Member, ITMAGINATION;
  • Piotr Buszka, COO, współtwórca SentiOne;
  • Krzysztof Bajołek, Founder, Answear.com;
  • Norbert Biedrzycki, Digital Vice President, McKinsey;
  • Janusz Dygaszewicz, Dyrektor Departamentu Programowania i Koordynacji Badań, Główny Urząd Statystyczny.

Kongres odbywa się symultanicznie z SecureTech Congress , co stwarza możliwość uczestniczenia w obu wydarzeniach w ciągu dwóch dni.
Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie: bigdatacee.pl. Organizatorem wydarzenia jest MMC Polska.