Partner serwisu Visa dla biznesu

Bilet do Tatrzańskiego Parku Narodowego można kupić online

Fintek
Fintek
#Fintech#Koronawirus
Opublikowano: 8 maja 2020, 13:35 Aktualizacja: 8 maja 2020, 13:35

Blue Media we współpracy z Droplabs wdrożyło szybkie płatności elektroniczne za zakup biletów wstępu do Tatrzańskiego Parku Narodowego bezpośrednio na stronie internetowej parku.

Bilet do Tatrzańskiego Parku Narodowego można kupić online

Na stronie Tatrzańskiego Parku Narodowego – tpn.pl/zwiedzaj/e-bilety – turyści mają możliwość zakupu biletów wstępu na teren parku za pośrednictwem szybkich przelewów elektronicznych, płatności BLIK oraz kart. Za metody płatności internetowych na stronie tpn.pl odpowiada polska spółka Blue Media.

Bilety do Tatrzańskiego Parku Narodowego dostępne online

Weryfikacja biletu polega na okazaniu kodu QR przy kontroli na terenie Parku. Zakupione online bilety wstępu można także dodać do aplikacji typu wallet dostępnych na urządzenia z Androidem i iOS (Apple Wallet).

Na razie w ten sposób można nabyć tylko bilety podstawowe, ale wkrótce na stronie TPN mają pojawić się kolejne opcje – bilety grupowe, czy z Kartą Dużej Rodziny. Parki narodowe są ponownie otwarte dla zwiedzających od 4 maja. W związku z pandemią koronawirusa zakup online to obecnie najbezpieczniejsza metoda nabycia biletu wstępu.

– Korzystając z możliwości zakupienia biletu drogą online wielu turystów bezpiecznie ominie kolejki przy kasach. Dla obiektów i terenów, które cieszą się ogromną popularnością kluczowe jest stałe monitorowanie liczby wejść na teren parku. Dzięki naszemu rozwiązaniu, każdy zakupiony i wykorzystany bilet pojawia się w systemie – wyjaśnia Kamil Rotnicki z Droplabs, firmy dostarczającej system sprzedaży online.

Już wcześniej turyści odwiedzający TPN mieli możliwość zakupu biletów bez konieczności stania w kolejce – dzięki aplikacjom SkyCash i mPay. Wejściówki wciąż można kupić za ich pomocą oraz w punktach wejścia do Parku.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

bilet-do-tatrzanskiego-parku-narodowego-mozna-kupic-online