Partner serwisu Visa dla biznesu

Bilety za 1 zł. Promocja mPay i Mastercard

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Mastercard
Opublikowano: 5 października 2017, 10:46 Aktualizacja: 20 lutego 2019, 19:46

Nowa promocja to kontynuacja wakacyjnej akcji “Bilet za 1 zł z Masterpass od mPay”, która cieszyła się ogromną popularnością wśród pasażerów komunikacji miejskiej. Jej celem jest propagowanie mobilnego stylu życia i zachęcanie do korzystania z nowoczesnych rozwiązań płatniczych.

 Akcja promocyjna obejmuje swoim zasięgiem wszystkie miasta, w których mPay udostępnia mobilne płatności za bilety komunikacji miejskiej.  Z tańszych przejazdów pasażerowie mogą korzystać wielokrotnie.

Czytaj także: Vozilla – czyli auta elektryczne dla Wrocławian

Bilet za 1 zł z Masterpass od mPay

mPay i Mastercard - bilet za 1 zł
Jedynym warunkiem jest kupowanie biletów przy użyciu aplikacji mPay i karty płatniczej zarejestrowanej w portfelu cyfrowym Masterpass. Promocją objęte są bilety jednorazowe i czasowe do 90 minut o wartości między 1,10 zł a 5 zł. Promocja „Bilet za 1 zł z Masterpass od mPay” działa w kilkudziesięciu miastach, m.in. w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Rzeszowie, Katowicach i Lublinie. W puli jest 100 tys. biletów.

– Pierwsza odsłona promocji spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem. Dla wielu osób stała się doskonałą okazją do rozpoczęcia przygody z płatnościami mobilnymi – mówi Maciej Orzechowski, Prezes Zarządu mPay S.A.

– Wierzymy, że inicjatywy takie, jak ta odgrywają ważną rolę w edukowaniu społeczeństwa i zachęcaniu posiadaczy telefonów do korzystania z nich w bardziej efektywny sposób – dodaje.

Akcja będzie trwała do wyczerpania przeznaczonych na nią środków w ilości 100 tys. zł voucherów, nie dłużej jednak niż do końca roku.  Szczegółowe informacje dotyczące promocji, w tym instrukcja dodawania kart płatniczych oraz zakupu biletów są dostępne na stronie www.mpaybilety.pl.

[mPay/Mastercard/RT]


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

bilety-1-zl-promocja-mpay-mastercard