Akcja promocyjna obejmuje swoim zasięgiem wszystkie miasta, w których mPay udostępnia mobilne płatności za bilety komunikacji miejskiej.  Z tańszych przejazdów pasażerowie mogą korzystać wielokrotnie.

Czytaj także: Vozilla – czyli auta elektryczne dla Wrocławian

Bilet za 1 zł z Masterpass od mPay

mPay i Mastercard - bilet za 1 zł

Jedynym warunkiem jest kupowanie biletów przy użyciu aplikacji mPay i karty płatniczej zarejestrowanej w portfelu cyfrowym Masterpass. Promocją objęte są bilety jednorazowe i czasowe do 90 minut o wartości między 1,10 zł a 5 zł. Promocja „Bilet za 1 zł z Masterpass od mPay” działa w kilkudziesięciu miastach, m.in. w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Rzeszowie, Katowicach i Lublinie. W puli jest 100 tys. biletów.

– Pierwsza odsłona promocji spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem. Dla wielu osób stała się doskonałą okazją do rozpoczęcia przygody z płatnościami mobilnymi – mówi Maciej Orzechowski, Prezes Zarządu mPay S.A.

– Wierzymy, że inicjatywy takie, jak ta odgrywają ważną rolę w edukowaniu społeczeństwa i zachęcaniu posiadaczy telefonów do korzystania z nich w bardziej efektywny sposób – dodaje.

Akcja będzie trwała do wyczerpania przeznaczonych na nią środków w ilości 100 tys. zł voucherów, nie dłużej jednak niż do końca roku.  Szczegółowe informacje dotyczące promocji, w tym instrukcja dodawania kart płatniczych oraz zakupu biletów są dostępne na stronie www.mpaybilety.pl.