Tatrzański Park Narodowy odwiedza co roku ponad 3 500 000 osób. Szczyt zainteresowania przypada na dosyć krótki okres związany z wakacjami i długimi weekendami, przez co do punktów sprzedaży biletów często ustawiają się kolejki. Można wyobrazić sobie lepszy początek kilkugodzinnej wędrówki po górach, dlatego TPN umożliwia zakup biletów poprzez aplikację SkyCash.

Bilety do Tatrzańskiego Parku Narodowego kupimy bez kolejki

– Bywa, że w szczycie sezonu w kolejce do kasy na niektóre szlaki trzeba czekać nawet kilkanaście minut. Liczymy, że dzięki dostępności biletów w aplikacji SkyCash ten czas znacznie się skróci. Bardzo nam zależy na tym, aby wizyta w Tatrzańskim Parku Narodowym pozostawiła pozytywne wrażenia – mówi Szymon Ziobrowski, dyrektor Tatrzańskiego Parku Narodowego.

W sprzedaży dostępne są wszystkie bilety TPN: jednorazowe ulgowe za 2,50 zł, normalne za 5,00 zł, 7-dniowe ulgowe za 12,50 zł i normalne za 25,00 zł oraz bilety dla grupy do 10 osób – ulgowe za 22,50 zł i normalne za 45,00 zł.

Z aplikacji SkyCash korzysta już ponad 2 000 000 użytkowników, którzy do tej pory mieli dostęp do biletów kolejowych i komunikacji miejskiej, a także mogli płacić za parkowanie w ponad 50 miastach.

– SkyCash to wygodny sposób na kupowanie biletów komunikacji miejskiej, ale także cały szereg innych, ułatwiających codzienne życie usług – powiedział Piotr Bochenek, członek zarządu SkyCash.

– W aplikacji kupimy bilety na pociągi większości polskich przewoźników kolejowych, doładujemy telefon na kartę, wypłacimy gotówkę z bankomatu lub opłacimy domowe rachunki. Dzięki szerokiej ofercie użytkownicy naszej aplikacji mogą w jednym miejscu najpierw kupić bilet na pociąg np. do Zakopanego, a następnie opłacić wstęp do Tatrzańskiego Parku Narodowego – dodaje Bochenek.

SkyCash/RT