Partner serwisu Visa dla biznesu

Bilety FlixBusa dostępne w 120 nowych punktach sprzedaży

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Fintech
Opublikowano: 25 lipca 2018, 09:43 Aktualizacja: 21 lutego 2019, 21:40

FlixBus nawiązał współpracę z siecią biur podróży MyTravel. W ramach kooperacji MyTravel będzie sprzedawać bilety w swoich placówkach na terenie całej Polski – zarówno w dużych miastach, jak i mniejszych miejscowościach. Na klientów na start czeka specjalna promocja na bilety FlixBusa.

Bilety FlixBusa dostępne w 120 nowych punktach sprzedaży

W pierwszym tygodniu współpracy (24-31 lipca) w biurach podróży MyTravel podróżni kupią bilety FlixBus ze specjalną, 30-procentową zniżką. Dzięki współpracy z MyTravel liczba punktów sprzedaży stacjonarnej FlixBusa w Polsce wzrośnie do ponad 320. Warto przypomnieć, że od niedawna w aplikacji FlixBusa można płacić za pomocą Google Pay.

MyTravel, jedna z największych sieci biur podróży, od 2007 roku prowadzi sprzedaż usług turystycznych. Firma w swojej ofercie posiada przede wszystkim wyjazdy na wczasy za granicą, wycieczki objazdowe, wyjazdy na narty, bilety lotnicze, a od teraz także bilety na przejazdy FlixBusem.

Nowa siatka FlixBusa

Nowa siatka połączeń FlixBusa obejmuje co najmniej 130 kierunków podróży, w tym około 70 nowych miejscowości w Polsce i 20 za granicą. Znajdą się w niej nie tylko największe aglomeracje, lecz także małe miejscowości, dotychczas słabo skomunikowane, jak np. Żnin, Leszno czy Grudziądz. Siatka połączeń tworzona przez FlixBusa opiera się na idei węzłów multimodalnych.

Centra przesiadkowe FlixBusa znajdują się w Warszawie, Krakowie i we Wrocławiu, skąd pasażerowie w ramach jednego biletu mogą się przesiadać i podróżować dalej do wielu miast Polski czy Europy. Idea ta uwzględnia też włączanie do siatki przystanków na lotniskach. Już w tym momencie FlixBusem dojedziemy na lotniska: Kraków-Balice, Wrocław-Strachowice, Warszawa-Modlin, Katowice-Pyrzowice i Berlin-Tegel. Dzięki temu pasażerowie FlixBusa mogą wygodnie dostać się na lotnisko i przesiąść w samolot, by wyruszyć w dalszą podróż.

Sieć MyTravel posiada blisko 120 placówek na terenie całego kraju i jest szczególnie silnie rozwinięta w mniejszych miejscowościach. Punkty MyTravel znajdują się m.in. w Gliwicach, Gorzowie Wielkopolskim, Grudziądzu, Mysłowicach, Wałbrzychu czy Zabrzu. Firma jest członkiem Polskiej Izby Turystycznej. Mapa placówek stacjonarnych MyTravel znajduje się tutaj: https://www.mytravel.pl/biura-podrozy.

FlixBus/RT


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

bilety-flixbusa-dostepne-120-nowych-punktach-sprzedazy