SkyCash Poland S.A. i Polskie Linie Lotnicze LOT przygotowały specjalną ofertę dla osób, które za pomocą aplikacji SkyCash kupią bilety lotnicze.

Czytaj także: Bank zamknął konto za handel kryptowalutami. Bitcoin jest nielegalny?

Leć LOT-em ze SkyCash – kupuj bilety lotnicze w aplikacji

W ramach oferty każdy, kto kupi bilet lotniczy od 27 grudnia 2017 r. do  10 stycznia 2018 r., będzie mógł skorzystać z rabatu 10% na połączenia realizowane od 15 lutego 2018 r. z Polski do Unii Europejskiej.

Czytaj także: SkyCash pomoże zaplanować podróż – prawie jak JakDojade

– Rozwijanie SkyCash to nieustanne podnoszenie poprzeczki – mówi Tomasz Krajewski. Wciąż wprowadzamy nowe usługi lub modernizujemy istniejące, ponieważ takie są oczekiwania coraz bardziej mobilnego społeczeństwa. Dzisiaj oddajemy w ręce naszych Użytkowników możliwość kupienia biletów lotniczych w jednym miejscu. – dodaje Krajewski.
Aby móc korzystać z rozwiązania, należy zainstalować w telefonie komórkowym aplikację, która działa na systemach operacyjnych iOS, Android i Windows Phone. Teraz wystarczy uruchomić SkyCash w telefonie, otworzyć ekran główny i kliknąć zakładkę „LOT”. Następnie wpisać miasto, z którego planujemy podróż do miasta docelowego.

Co z kredytami?

SkyCash powstał w 2009 roku. Jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm fintechowych w Polsce, pionier na rynku mobilnych usług finansowych. Obecnie za pomocą aplikacji SkyCash (dostępnej zarówno w Android i iOS) można kupić nie tylko bilety komunikacyjne, ale także opłacić za miejsce parkingowe w największych miastach w Polsce. Do tego dodać należy m.in. możliwość doładowania GSM, zakup biletów do kina oraz opłacenia rachunków.

Jeszcze do niedawna w aplikacji SkyCash dostępny był „kafelek” dla osób zainteresowanych kredytem gotówkowym, który odsyła do formularza Deutsche Banku. Nie było to zbyt dopracowane technologicznie rozwiązanie, ale wyglądało obiecująco.  Czyżby SkyCash na razie odpuścił rozwój w kierunku fintechowego kredytowego huba? A może jest to tylko krok w tył przed dużym skokiem po wejściu w życie ustawy implementującej PSDII. Z drugiej strony ostatnio pojawiły się pomysły wykorzystania opcji z kredytem płatniczym. Wór z pomysłami zdaje się nie mieć dna.